Pixie Lott Paint Saç Boyası

Merhaba arkadaşlar, Pixie Lott Paint Saç Boyası ile Watsons ziyaretimde tanıştım. İndirimli fiyatı 16 Liraydı. Saçımın bir tutamında gri renk denemek çok istiyordum. Bu boyanın üzerinde 10 güne kadar dayandığı yazıyordu. Ben de merak ettim. Gri saç denemek için 10 gün ideal bir süre bence.

Pixie Lott Paint Saç Boyası

Ayrıca kutu üzerinde öyle canlı bir gri varki ‘Tamam, bu sefer doğru ürünü buldum.’ dedim. Dış görünüşe aldanmamak gerek tabii. Kutunun içinde herşey hazır. Bizim birşeyleri karıştırıp hazırmamamıza hiç gerek yok. Bu da güzel bir özellik tabii.

Pixie Lott Paint Saç Boyası

Kutunun üzerinde hanhi saç renginde nasıl duracağı gösterilmiş. Açık kumraldan daha koyu iseniz uzak durun diyeceğim ama bence sapsarı saçlarınız varsa da uzak durun.

Pixie Lott Paint Saç Boyası üzerinde nasıl kullanılacağı anlatılmış. İçinden bir de iki kullanımlık saç açıcı şampuan çıkıyor. Bunlarla saçı yıkıyorsunuz. Sonra bu boyayı kullanıyorsunuz. 2-10 yıkama arası dayanır diyor. Ben de her gün yıkanan biri olarak maksimum 10 gün dayanacak zaten diye denemek istedim. Tam da anlatıldığı gibi kullanmama rağmen zerre renk vermedi. İnternet aynı yorumlarla dolu. Pek çok kişi renk vermemesinden şikayetçi. Saçınızı hiç boyamamış gibi. Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kutuyu çöpe atacaktım ama Instagram paylaşımı altında bazı arkadaşlar fikir verdiler. Saçımı boyarken boya içine biraz Pixie Lott Paint Saç Boyası ekleyeceğim. Böylece daha küllü bir ren oluyormuş ve o kızıllık gidiyormuş. Umarım o şekilde işe yarar.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe