Phytokeratine Ultra-Repairing Maske

Merhaba arkadaşlar, 
Uzun zamandır saçlarımı toparlayacak bir maske arıyordum. Dermobakim.com dan gelen bir hediye paketi içinden 100 ml ebatında Phytokeratine Ultra-Repairing Maske çıktı. Bu markayı çok duymuştum. O nedenle merakla denemeye başladım.
saç bakimi blog
Phytokeratine Ultra-Repairing Maske

Yukarda bir adet bitmiş 100 ml’lik maske ve yanında bir adet 50 ml’lik maske görüyorsunuz. Geçen hafta dermobakim.com dan yine çok karlı bir alışveriş yaptım. Ve şansa bak ki aşığı olduğum bu maskenin seyahat boyunu eklediler. Nasıl sevindim anlatamam. Bu maskeye aşık olmuştum ama son siparişimde hesabımda yeterli para olmadığı için bu maskeyi satın alamamıştım. Dermobakim.com her alışverişimde muhakkak denemem için güzel ürünler ekliyor. Bu da onlardan biri. Aslında ürün 200 ml orjinalinde. Yani bende olan iki boyda seyahat boy sayılır.

sac bakimi blog
Phytokeratine Ultra-Repairing Maske

 Ürünün içerik kısmını paylaştıktan sonra benim saçlarımda nasıl bir etki gösterdi anlatacağım. Öncelikle saçlarım son zamanlarda verdiğim kilolarla beraber çok cansızlaşmıştı. Taramak bile imkansızlaşmıştı. Bu maske aslında uzun saçlarda belki de tek kullanımda biter. Ama ben biraz cimri kullandım ve saçlarım omuz hizasında olduğu için beş kere falan kullandım. Maskeleri saçımda en az on dakika bekletirim ben. Bu maskeyi de kesinlikle on dakika bekletmek şart. Yoksa etkisini alamıyorum. Saçlarım bir sonraki yıkamaya kadar yumuşacık. Taramak çok kolay. Ellemeye doyamıyorum saçlarımı 🙂 Kokusuna zaten aşık oldum. Saçlarımı asla asla ve asla ağırlaştırmıyor. Aksine daha dolgun gösteriyor. Kesinlikle satın almayı çok istediğim bir ürün oldu.

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe