PHYSICIANS FORMULA BLUSHING GLOW ALLIK

Merhaba kızlar, kırmızı yanaklarını kapatmak için fondoten kullanan, sonra tekrar renk vermek için allık kullanan benden size kucak dolusu sevgiler….
Bugün yine bir allık yazısını paylaşmak istedim. Çoğu ürünün, tembelikten fotoğraflarını hazırlıyor ancak yazısını yazamadan siliyorum. Ay cümle bir garip oldu sanırım.  Her neyse…
Açıkçası ben bu markaya pek sıcak bakmıyorum.  Kaliteli değil gibi geliyor bana. Ama allık aşkı ile bunu denemek istedim.
Physicians Formula blushing glow
Allık bu şekilde iki katlı. Altta fırçası var ama hiç bir zaman bu tarz fırçaları kullanmadım.  Bu da aynı şekilde. Mat bir allık ve tozutma beni rahatsız etmiyor.
Physicians Formula blushing glow
Bana sorarsanız renk nefis, kalıcılık gayet iyi. Zaten bu renkler devamlı elimin gittiği renkler. Beyaz tenlerde çok doğal duracak şirin bi renk. Allık hakkında olumsuz söyleyecek birşey gelmiyor aklıma. Ben sevdim. İnstagramdan satın almıştım bunu. Normalde satan eczaneler var mı bu allığı bilmiyorum.

Posted via Blogaway

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe