Philosophy Purity Made Simple Cleanser

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir kullandığım, ikinci kez aldığım bir üründen söz edeceğim. Philosophy Purity Made Simple Cleanser  , oldukça meşhur bir temizleme jeli. Maalesef ülkemizde satışı yok bu markanın. Ama olsun. Bu beni durduramaz. Bir şey meşhur olmuşsa illa ben de denemeliyim. İlla benim de olmalı. 😉

cilt bakim bloglari
Philosophy Purity Made Simple Cleanser

Daha evvel  güzellik blogumda  defalarca temizleme jellerinden söz ettim. Ama bunun pek çoğundan bir farkı var. Gözleri yakmıyor. Yani tüm makyajını doğrudan yüzünü yıkayarak temizmeleyi sevenler için ideal. Eğer suya çok dayanıklı bir göz makyajı yapmadı iseniz göz makyajınızı da rahatlıkla çıkaracaktır.

bakim bloglari
Philosophy Purity Made Simple Cleanser

Ürün oldukça yumuşak kıvamlı. O nedenle kullanması da bana zevkli geldi. Kokusu bulaşık deterjanı gibi ama beni rahatsız etmedi. Hatta belki de sevdim. Azıcık bir ürün kullanmak yeterli oluyor. Bu nedenle de çok bereketli bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Ten makyajım yoğun olsa da bence güzel temizliyor. Ürünü kullanmaya başladığım ilk bir kaç ay bana diğer ürünlerden farksız geldi ve neden bu kadar meşhur olduğunu anlamadım. Yalnız arada başka ürünlere şans verince anladım ki hiçbiri bu temizleme jelinin verdiği temizleme hissini vermiyor. Ben temizleme süngerleri ile kullanıyorum ve çok daha fazla verim alıyorum. O süngerlerden de size tavsiye ederim. Daha iyi verim alırsınız.

kadin bloglari
Philosophy Purity Made Simple Cleanser

Ürünle alakalı en merak edilen nokta da içeriği. Temiz falan değil arkadaşlar. Ne ararsanız var içerisinde. Ürünü 100 Lira civarında satıldığını görüyorum. Tabii Euro ya da Dolar cinsinden.  Ben yeniden satın almak isterim ve oldukça beğendim. Güzel temizliyor, oldukça bereketli ve temizlik hissini yaşatıyor.

makyaj blogu
yaşam bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe