Peter Thomas Roth Lashes to Die for The Mascara

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır sizinle paylaşım yapamıyorum. Cidden öyle yoğun ve yorgunum ki. Bir de vücudum çok dirençsiz kaldı. Kolumu kaldıramaz hale geldim. Vitamin ve desteklerle idare ediyorum şimdilik. Uzun sure sonra bir maskara yazısı Peter Thomas Roth Lashes to Die for The Mascara geliyor.

Peter Thomas Roth Lashes to Die for The Mascara

Plastik fırçalı maskaraları daha çok severim. Dağınık kirpiklerimi genelde daha iyi ayırırlar. Bilmeyenler için dağınık, aşırı inatçı ve düz kirpiklerim var. Bildiğiniz hic bir yöntem ile kıvrılamıyorlar. Yere göğe sığdırılamayan kirpik kıvırıcı ve maskaralar benim için tırt. Bakalım Peter Thomas Roth Lashes to Die for The Mascara ben de nasıl izlenim bıraktı. Ülkemizde satışı yok sanırım.

Peter Thomas Roth Lashes to Die for The Mascara
Peter Thomas Roth Lashes to Die for The Mascara plastik bir fırçaya sahip. Güzelce ayırma konusunda gözüme girdi. Temizlemesi zor değil. Dilerseniz kirpiklerimde nasıl duruyor beraber bakalım.

Peter Thomas Roth Lashes to Die for The Mascara
Bol filtreli bu rezil fotoğraf için üzgünüm. Bir hata sonucu elimde bu işe yaramaz olan kaldı. 🙁 Kirpiklerimde elbette kıvırıcı var. Ağır bir yapısı yok. Tek kat uyguladım. İkinci katta zaten yere düşüyor anında benim kirpiklerim. Tamamen günlük kullanılan bir maskara. Fazla bir hacim ve uzunluk vermedi. Onca parasına da değmez. Pahalı bir marka zaten. İçinizde kalmasın yani. 😉

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe