Peter Thomas Roth Irish Moor Mud Purifying Black Mask

Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir merak ettiğim Peter Thomas Roth Irish Moor Mud Purifying Black Mask ürününe sonunda bakım blogumda yer verebildiğim için mutluyum. Bu markanın ürünlerine çok fazla Türkçe bloglarda rastlamak mümkün değil. Bazı kişilerde gördüm ama genelde firma gönderisi ürünler olduğu için pek güvenemedim. İşte bu tarz durumlarda blogumu neden açtığımı yeniden hatırlayıp ben satın alıp ben anlatmalıyım diyorum 🙂 Elbette bana pahalıya mal oluyor ama kendimi iyi hissediyorum. 🙂 Evet evet biraz deliyim.

makyaj bloglari

Peter Thomas Roth Irish Moor Mud Purifying Black Mask


Ürünün tam boyu 150 ml ve genelde 300 Lira civarında satılıyor. Simsiyah rengiyle ilk etapta siyah nokta çıkaran siyah maskeleri andırıyor. Neden siyah ki? Bence aman leke olacak korkusundan kullanamaz pek çok kişi.

bakim bloglari
Peter Thomas Roth Irish Moor Mud Purifying Black Mask

 Ürün hakkında söyleyecek çok şey de bulamıyorum. Satın almaya değer bir maske olarak da göremedim. Hem siyah rengi hem uçuk fiyatı ile bu maske pek beğenimi toplayamadı. Ciltte uzun süre beklese de kuruyan cinsten değil. Gözenekleri arındırma vaadi var ama ben böyle bir arındırma görmedim. İçerdiği doğal yağlar sayesinde nem maskesi olarak ideal bile diyebilirim. Tek artı yanı bence içerdiği doğal yağlar. Onun dışında tercihim olacak bir ürün değil.

kozmetik bloglari

Yorum
  1. O ilk paragraftaki hissiyat bende de oluyor Rabia'cım 🙂
    Bu markanın ürünlerini ilk eşim sayesinde tanımıştım (oteller sağolsun). Ve içeriğine bakınca direkt bir kenara koymuştum. Sonra "birden" çok popüler olunca sırf denemek için evdekileri biraz kullandım ama ı-ıh yani, ışık vermedi. Her gönderiye harika diyen kesim olmasa ne güzel olacak, değil mi? Özellikle böyle yüksek fiyatlı olanlara…

    sevgiler!

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe