Paula’s Choise Barrier Repair Moisturizer with Retinol

Paula’s Choise Barrier Repair Moisturizer with Retinol.

Bariyer onarıcı nemlendirici. Hem de retinollü. Ooo dikkatimi çekmez olur mu hiç? Paula’s Choise ürünlerini çok merak ediyorum. Ülkemizde olsaydı muhtemelen denemek istediğim çok ürünü olurdu. İşte arada böyle nasip oluyor, seyahat boylarını bulup deniyoruz. Mini boyunu bile böyle pompalı yapmaları çok hoş. Kullanması zevkli oluyor. Ben sevmiyorum kağıt tester olayını. Çok gıcık geliyor bana.

Paula’s Choise Barrier Repair Moisturizer with Retinol ile sevgili Gülşah sayesinde tanıştım. Ama bana 10 ml yetmez dedim. O dönem (geçen sene) ara tara bir hesapta bir tane daha bulmayı başardım. Böylece daha detaylı inceleme imkanım olur diye düşündüm.

10 ml olan bu travel size 8 dolara satılıyor. 50 ml olan boyu ise 33 dolar. Günümüz şartlarını düşünürsek evet dolar arşa değdi ama yine de pahalı sayılmaz.

Susuz kalmış cildi beslerken daha sıkı görünen, parlak bir cilt sağlayan olağanüstü bir cilt yenileyici yaşlanma karşıtı nemlendirici.

Gelişmiş formül tüm yaşlanma belirtilerini hedefler

Retinol kırışıklıkların görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur

Nemlendirici, kremsi formül

Akşamları cilt bakımı rutininizin son adımı olarak kullanın

Düşük güçte %0.01 retinol konsantrasyonu.

Web sitesinde bu şekilde tanıtımı yapılıyor. Ben de akşamları nemlendirici olarak kullandım. Çok güzel nemlendirdi. Retinollü yazmasından korkmayın. Düşük oranda. Asla kurutma, hassasiyet olmuyor. Adı üstünde bariyerimi gerçekten güçlendirdi. Çok güzel nemlendirdi. Ben kullandığım kadarıyla kırışıklıklarda etki görmedim. Benim için hemen emilen, yapısı hoş, cildimi güçlendiren bir nemlendirici gibiydi. Ülkemizde makul fiyatlara satılırsa alabilirim. Ama almamın tek sebebi retinol de içermesi olurdu sanırım. O kadar retinol de olsa ne olur olmasa ne olur. Retinol, görevini bilecek. Süs diye koymuşlar işte. 😂😂

Neyse şaka bir yana zevkle kullandım. Ama beni büyülemedi, klasik iyi bir nemlendiriciden öteye gidemedi. Denemek için kudurduğum yüzbinlerce ürün varken…. Ben yeni heyecanlar tatmayı tercih edicimmm sanırım. ❤️❤️

Yazar

Yorum Yaz