Oseque Owygen Mask Cleanser

Merhaba arkadaşlar,
Mayıs 2015 de Lmonian firması bizi merkezinde ağırlamış ve ürünlerini inceleme şansı vermişti. Pek çok ürün dikkatimi çekmişti. Daha sonra sevgili Limonian yetkilileri en merak ettiğimiz üç ürünü seçmemizi istedi ve bize hediye etti. Hakkında duyduğum övgüleri anımsayıp üç üründen biri olarak Oseque Owygen Mask Cleanserı seçtim.
bakim blogu
Oseque Owygen Mask Cleanser

Oldukça şık bir ambalajı var bence. Pompalı olması da benim için tercih sebebi. Pompalı ürünleri severim ve pompası sorun çıkarmadı hiç. 
kozmetik blogu
Oseque Owygen Mask Cleanser

 Ürünün iddiaları neymiş bakmadan önce arkasında yazanları sizinle de paylaşayım. Belki bilen vardır 🙂 Bence Türkçe etiket şart. 🙂 Ürünün 120 ml olduğunu da belirtelim.

guzellik blogu
Oseque Owygen Mask Cleanser

 Şimdi de iddialarını dinleyelim. Hem makyajı temizler hem mase görevi görürmüş. Ölü deri ve siyah noktaları giderirmiş. Sebum dengesi sağlarmış. Tamam tamam bu kadar iddi yeter. Zaten yazı sonunda vereceğim linkten tüm iddilarına ve içerik detayına ulaşmanız mümkün.
Şimdi gelelim bu temizleyinin adı neden maske temizleyici. Ürünü kuru cildimize kuru parmaklarla maske gibi  uyguluyoruz. Ve bir dakika falan bekliyoruz. Ürün köpürmeye başlıyor. Aşağıda göreceğiniz gibi giderek artıyor köpürme ve cildinizde bu kıpırdamayı hissediyorsunuz. Bazı kişiler bu histen rahatsız olabilir. Ama benim çok hoşuma gitti.

kozmetik blogları
Oseque Owygen Mask Cleanser
Ürün jel yapıda ve içinde renkli tanecikler de var. Ürün köpürdükten sonra bol suyla ovalaya ovalaya yıkıyorum yüzümü. Maalesef ben ürünü kısa süre kullanıp bıraktım. Sanırım hassas ciltlere pek de uygun değil. Özellikle çene kısmımda kaşıntı yaptı. Zaten temizlemesi de içme sinmemişti. Kurutmuyor hatta nemli bırakıyor bir hayli. Ancak yaptığı kaşıntı nedeni ile uzun soluklu deneyimleyemedim.
kozmetik blogu

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe