OLAY BB KREM

Merhabalar güzeller, bebekler hemi de taş bebekler 😉
Nasilsiniz hanimlar? Bugün de tüm günüm hastanede geçti. Araştırma hastanesi olduğundan mi endokrinoloji poliklinigine mi özel bilmiyorum. Ama çok kalabalik çok. Bu gün ki tahlilleri gösteremedim maalesef.
Bu kadar rapordan sonra gelelim Olay bb kreme. Hemen ambalajini yakin kadraja alalim. Bu arada şunu farkettim. Yeni kullandigim app ile yukledigim fotograflar bilgisayarda tiklayinca buyutulmuyor.

OLAY BB KREM


Yani böyle yakindan bakalim dedik ama.ne kadar yakin oldu bilmiyorum. Mobil takilinca böyle oluyor yavrularim 😉 İçerik kismina da bakalim isterseniz.

OLAY BB KREM
İçinde yok yok harika 😉 İçerik kismini onemseyenler buyrun bakin. Ben bu konuda yorum yapmaktan cekiniyorum. Bilmediğim dallara çok da uzanmak istemiyorum. Ambalajini elime alınca ki havasini, rengini , kalitesini sevdim.

OLAY BB KREM
Ben genelde her ürünün en acik rengini alirim. Ama bunu denemeyi çok istiyordum. Light rengi olmayınca medium rengini aldim. Merakim geçsin , teyzeme veririm dedim.. Evet teyzeme de verdim zaten. Ama bana koyu durduğu için değil . Elimde ki zilyon tane ürünü bitirmek zaten imkansiz. Ürün cildimle gayet iyi bütünleşti.

OLAY BB KREM
Zaten OLAY BB KREMin  medium rengi , pek çok markanin light renkli bb kreminden daha acik renkte. Acikcasi ben ürünü sevdim. Olmasi gerektiği belli belirsiz bir kapaticilik veriyor. Ciltte dagitinca başta parlak duruyor.

OLAY BB KREM
Ama bu parlaklik kisa sürede geçiyor. Cildim emdi. Ürün güzel nemlendirip , hoş bir görüntü verdi. Kokusunu yapisini ben sevdim. Genç ciltler için de ideal buluyorum bb kremleri. Ama kore mali bbler çok kapatici. Bu tarz bb leri tercih etseler daha iyi diye düşünüyorum.

7 Yorum yapılmış
  1. Sakın kullanmayın. ben kulllandım ve ilk kullandığımda yüzümde yanma hissi oldu. sonradan akşama doğru yanaklarım kabardı ve üstü sivilce doldu. doktora gittim tedavi oldugum halde hala izleri geçmedi… güvenirliğinden emşn olmadığınız ürünleri de böyle insanlara güzel gibi anlatmayın

    1. bu yorumda amaç ne anlamadım. Bu üründen ne gibi bir faydam olabilir de insanları güzel diye kandırayım. Size alerji yapmış ise herkese de yapacak diye bir kaide mi var. Sizin söyledikleriniz doğru mu ondan nasıl emin olabiliriz. İlk defa bir bb krem için bu derece abartılı olumsuz yorum okuyorum. Ben kullandığım süre zarfında memnun kaldım acaba neyden emin olabilirm. Daha neyinden emin olabilirim. Herkese tek tek sürüp test mi etmem gerek acaba.

    2. isterseniz fotografları size mail olarak gönderebilirim.aynı üründe aynı şikatei olan birsürü kullanıcı var google olay bb krem şikayet yazın göreceksiniz. güvebirliğinden emin olmadığınız ürünleri güzel olarak anlatmayın. Sağlık bakanlıgına göre yönetmeliklerde içinde bulunmaması gerek maddeler mevcut olduğu gibi, üründeki sakıncaların da ablalajında yazması gereklidir. Herkeste tek tek deneyemezsiniz ama bu şekilde güvenilirliği test edilmemeiş ürünleri güzel olarak anlatamazsınız

    3. isterseniz fotografları size mail olarak gönderebilirim.aynı üründe aynı şikatei olan birsürü kullanıcı var google olay bb krem şikayet yazın göreceksiniz. güvebirliğinden emin olmadığınız ürünleri güzel olarak anlatmayın. Sağlık bakanlıgına göre yönetmeliklerde içinde bulunmaması gerek maddeler mevcut olduğu gibi, üründeki sakıncaların da ablalajında yazması gereklidir. Herkeste tek tek deneyemezsiniz ama bu şekilde güvenilirliği test edilmemeiş ürünleri güzel olarak anlatamazsınız

    4. Hanımefendi benim bahsettiğiniz gibi bir mesuliyetim yok. Burda yazacağım şeylerin sınırını siz koyacak değilsiniz. Ben kullandığım ürünlerin bende ki etkisini yazıyorum. İçinde ki maddeler ne imiş çok güvenilir imiş tarzı cümleler de kurmadım. Yani verdiğim yanlış bir bilgi de yok. Yani neden anlamıyorsunuz anlayamadim ben sadece kullandığım süre zarfında bende ki etkilerini paylaşıyorum. Ben sadece kendi tecrübelerimi paylaşıyorm. Yani içinde ki malzemeleri bilmem anlamam anlamak zorunda değilim bu anlamda kimseyi bilgilendirmek zorunda değilim. Yazdığım her ürün hakkında kendisinde işe yaramayan şikayeti olan vardır bunun peşinde koşmak istemiyorum ben sadece kullandığım her ürünün bende ki etkisini yazıyorum. Bilmem anlatabildim mi. Bana şunu yazamazsınız bunu yazamazsınız diye akıl veremezsiniz. Ne istersem onu yazarım.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe