OGX Biotin and Collagen Şampuan

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır şampuan deneyimlerimi sizlerle paylaşmadım. Bunun sebebi çok zor şampuan bitirmem ve bitirmeden yazmak istememem. Her gün yıkanan biriyim ama şampuanı çok az elime alır, sulandırır ve öyle kullanırım. Yıllar evvel doktorum bu şekilde tavsiye etmişti ve çocukluğumdan beri kullanım şeklim budur. Gerçek ve kaliteli şampuanlar da zaten yapı olarak oldukça yoğun oluyorlar. Sahte şampuan mı var derseniz evet var. Haberlerde de sık sık duyar olduğumuz gibi sahteciler şampuana da el atmış çoktan. Ben size bugün gerçek OGX Biotin and Collagen Şampuan deneyimlerimi anlatmak istiyorum. 

OGX Biotin and Collagen Şampuan
OGX Biotin and Collagen Şampuan

Sizi çok sıkmadan anlatacağım. 385 ml olan bu şampuanı  Gratis gibi kozmetik marketlerde bulabileceğiniz gibi eczanelerde ya da online sitelerde de bulabilirsiniz. Fiyatı indirim yoksa 50-60 Lira arasında ve ülkemizde herşeyde olduğu gibi bunun da fiyatı her geçen gün artmakta. Vaatleri ise ince telli ve hacimsiz saçlıları kışkırtacak cinsten. Dolgunlaştırmayı ve uzatmayı vadediyor. Tabii ki beni de delirtti bu vaatler. Hemen kapıverdim. 

İçerik kısmını yorum yapmadan paylaşnak istiyorum ama bu şampuan içerik konusunda da vaatleri olan bir şampuan. Biotin ve kolajen gibi saçı iyileştirebilecek içerikler de barındırıyor. 

Benim saçlarım ince, sönük, seyrek, birbirine haddinden fazla dolanan bir yapıda. Üstelik çok yağlı ve hemen yağlanıyor. OGX Biotin and Collagen Şampuan  ciddi derecede hacim verdi. Yetmedi yağlanan saçlarım yağlanmaz oldu. Bence evet saçlarım daha hızlı uzadı. Çoook bereketli. Hemen biten bir ürün değil. İyi ki aldım ve yine alacağıö bir şampuan. Peki benim sevmediğim bir yanı olmadı mı? Tek sevmediğim yanı herkesin aksine saçımı yumuşatmadı. Saç kremine ihtiyaç duydum. Ki zaten saç kremsiz adım atmayan biriyim, alışkınım kullanmaya. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe