NYX FULL COVERAGE CONCEALER

Merhaba arkadaşlar, bundan bir kaç ay önceye kadar kapatıcılar pek dikkatimi çeken ürünler değildi. Bi anda kapatıcı zaafım başladı. Göz çevrem için ayrı yüzde ki kusurlar için ayrı ürün bakar oldum. Bir gün Douglas da NYX ürünlerine bakarken bu ürünü gördüm. Daha evvel kimsede görmemiştim. Sadece bu rengi kalmıştı. Ben de modlaj yapmaya  çalışırken kullanırım diye aldım.
NYX  FULL COVERAGE CONCEALER

Minik bir kavanoz ürün. 05 rengi bende ki. 6 gram. Ürünü denerken kıvamı dikkatimi çekti. Sürdükten Sonra pudralaşan oturan yapısına bayıldım.
NYX  FULL COVERAGE CONCEALER
Fotoğrafta görülen den daha koyu aslında. Göz çevresi için nasıl olur bilemedim. Ben açık rengini  bulsam alıp yüzde ki kusurlarım için kullanacağım. Bence bulursanız bi şans verin.

Posted via Blogaway

2 Yorum yapılmış
  1. Goz cevrem icin rimmel ve garnier'dan cok memnunum ama deli gibi Fake Up almak istiyorum. Bu kapaticiyi da gordum ama nedense parmaklama fikri bana cazip gelmiyor bir de kivami cok yogun oldugu icin korkuyorum acikcasi:)

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe