Nuxe Bio Serisi Yorum

Nuxe markasının bu zamana dek pek çok ürününü kullandım. Genel olarak beğendiğim bir markadır. Özellikle Brightening Program serisini çok uzun süre severek kullanmıştım. Meşhur kuru yağını yıllarca kullandım yine. Artık pahalı geldiği için almasam da etkilerini severim. Zamanla yeni markalarla tanışınca kendisinden soğudum. Fiyatına daha çok değecek ürünler keşfettim falan filan yani.

Geçenlerde Denebunu exclusive kutularından birinde Nuxe Bio serisini gördüm. Organik içeriği ilde böyle mini bir set yapmışlar. Fiyatını hatırlamıyorum ama çok cazip geldi. Alıp denemek istedim. Eski dostum Nuxe’yi özlemiş hissettim kendimi. Bu 3 ürünü tek tek anlatıcam size.

Nuxe Chia Seeds Antioksidan Serum: Cildin günlük olumsuz dış etkenlere karşı tazeliğini ve ışıltısını korumasını sağlar.

Yapısı oldukça hafif. En yağlı ciltte bile yağlanma yapmayacak bir yağ diyebilirim. Hemen emiliyor. Çok beğendim. Sabah akşam kullanıma uygun ama ben sadece sabah kullandım. Tabi bendeki deneme boy. O yüzden uzun süreli etkisi hakkında konuşamam. İçeriği %99 doğal içerik. Cildim için yeterli bir nem vermedi. Ama cildimi sanki yatıştırdı, güçlendirdi. Işıltı kazandırdı. Kesinlikle yeniden alacak kadar çok sevdim.

Nuxe Rice Oil Extract Besleyici ve Canlandırıcı Gece Yağı: pirinç yağı ekstresi sayesinde cildi gece boyunca onarır ve organik bitkisel yağlarıyla rahatlatır. İpeksi dokusu ve aromatik bitki özlü parfümü tüm duyularınıza hitap eder. Uyandığınızda yenilenmiş, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde kavuşursunuz. Diğerine göre çok daha yoğun bir yağ. Dağıtması zor. Kuru ciltler oldukça sevecektir. Ben bayıldım. Bu kıvamda yağları pek sevmem. Cildimde yağ bezesi yapar diye korkarım aslında. Asla yağ bezesi yapmadı. Çok severek kullandım. Sabah ışıltılı, sakin, duru bir ciltle uyandım. Kesinlikle vaatlerini yerine getiriyor bu 2 ürün. Yeniden tam boylarını alacak kadar sevdim.

Nuxe Marine Seaweed Cilt Düzenleyici Nemlendirici: nemlendirici likit, normal ve karma ciltlerin nemini ideal düzeye çıkarır. Gözenekleri, izleri, kızarıklıkları ve düzensiz cilt dokusunu düzelterek cilt kalitesini günden güne artırır. Ferah buğulu nüanslar içeren hafif dokusunun altında, mat bir görüntü verir. Vadettiği gibi normal-karma cilde uygun. Verdiği nem benim kuru cildime yeterli gelmedi. Kokusu da hoşuma gitmedi. Kullanması çok zevk vermedi bana. Normal-karma ciltler yapısını sever diye düşünüyorum. Bizzat güvendiğim sitelerde fiyatı 250 tl ve üstü genelde. Çok pahalı sayılmaz içeriğini düşününce ama sanırım verdiği nem bana yetse bile ben farklı ürünler arardım. Ancak ilk anlattığım 2 yağı cidden çok beğendim ve önerebilirim. Yine de güvenilir yerlerde fiyatlarına bakın. Onarmak ve ışıltı için bu fiyatı vermek sizin için uygun mu buna karar verin. Aynı fiyata daha çok ihtiyacınıza hitap eden ürünler de seçebilirsiniz belki. İhtiyacınızın ne olduğuna karar verip bu ürünleri düşünebilirsiniz. Ben kendi adıma yeniden alacak kadar sevdim.

Yazar

Yorum Yaz