NOTE REJUVENATING FONDÖTEN


Merhaba arkadaşlar, evet evet yine fondoten. Note markasından illa bir fondoten denemek istiyor idim.  Hangi çeşidini alsam diye bakarken, gençleştirici anlamında ki ismi ile bu fondoten aklımı aldı.
NOTE REJUVENATING


Ürün çok ağır yapıda diyemem. Ancak incecik bir ürün de değil. Kapatıcılık ve kalıcılık olarak beni tatmin etti. Ürünü ilk zamanlar kesinlikle kullanamadım. Çünkü cildimle uyuşmadı. Hep pütür pütür, bütünleşmemiş bi halde durdu. Ne zaman ki süngerle denedim. O zaman işte oldu dedim. Sünger ile cidden çok hoş durdu.
NOTE REJUVENATING

Ürünün rengi bu şekilde bende ki 01 rengi. En açık olan. Ciddi bir sarı alt ton hakim bence. O nedenle yapı olarak bir şekilde kullanımı sağladı isem de renk olarak kendime yakıştıramadım. Bana göre hemen her cilde uyacak bir yapısı var.  Belki çok sivilceye meyilli ciltlerde sivilce olabilir ama bende bir sorun çıkarmadı.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe