Note Mineral Kapatıcı Kullananlar ve Benim Yorumlarım

Merhaba arkadaşlar, ten ürünlerine olan zaafımı anlatmama gerek yok sanırım. Güzellik blogumda bol bol fondoten ve kapatıcı yazısı bulmanız mümkün. Son yıllarda bu zaafım azalsa da bazı ürünlere karşı koyamadığım oluyor.  Note Mineral Kapatıcı da sosyal medyada çok sık karşıma çıkınca dayanamadım ve Boyner’den satın aldım.

 

Note Mineral Kapatıcı
Note Mineral Kapatıcı


Ürün ambalaj olarak high end ürünleri aratmıyor. Çok sade ama şık bir ambalaj yapmışlar. Kendini satın aldıracak cinsten. Rize’ de Note ürünlerini bulmak zor. Ben de Boyner’e Note standı kurulduğu gibi alıverdim. Güncel fiyatı internette 42 Lira olarak görünüyor. İndirimden alınacaklar listesinde kalsın. O kadar para vermeye gerek yok tabi ki.

Note Mineral KapatıcıNote Mineral Kapatıcı

Metal aksamı ilk başta size albenili gelebilir. Ancak pratikte öyle olmadı. Kullanımı zor. Pek ürün kontrolünü sağlamak mümkün olmayabilir. O nedenle büyük ihtimal o aksamı çıkarıp kullanırsınız siz de.


Note Mineral Kapatıcı
Note Mineral Kapatıcı


Ben 201 numaralı rengini aldım. Note markasında ten ürünü seçerken tam renginizi bulmak biraz sıkıntılı. Ya çok açık renk oluyor ya çok sarı alt tonlu. Bu renk bana tam uydu ama pek çok kişide zamanla grileşme olmuş.


Note Mineral Kapatıcı
Note Mineral Kapatıcı


Peki kendimde duruşunu sevdim mi? Hayır. Seveni olduğu kadar sevmeyeni de çok bu ürünün. Ben sevmeyen taraf oldum. Evet aydınlık duruşu var, kapatıcılık iyi ama hiç doğal durmadı ve cildimle sünger bile kullansam bütünleşmedi Note Mineral Kapatıcı. O nedenle yeniden satın almayı düşünmüyorum. İçinden ürün çıkarmak da zor. Hiç pratik değil. Göz çevremi de kuruttu. Daha sayayım mı? 😉 Siz seven grupta mısınız yoksa? 😉
Kocaman kucaklıyorum hepimizi.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe