Note Mat Lipglosslar

Merhaba arkadaşlar,
#guzelligimizannemizden etkinliğinde Note markası bize bir paket yollamıştı. İçinden markanın en koyu renk fondöteni çıkınca moralim bir hayli bozulmuştu. Markanın ürünleri daha sadece internette bulunurken bile saldırmış ve ilk satın alanlardan olmuştum 🙂 O derece merak ettiğim bir markaydı. Hali hazırda kullanmadığım sadece bir iki ürünü kaldı. Bugün de sizlerle çok meşhur olan Note Mat Lipglossları konuşmak istedim.

makyaj blogu
Note Mat Lipglosslar

Etkinlikte benim şansıma çıkan koyu kırmızı bir rujdu. Rengine bayılmıştım ama asla kullanmayacağım bir renkti. Ürünü denemiş ve yapısına bayılmıştım. Hemen ilk fırsatta iki rengini satın aldım.İşte şimdi o iki satın aldığım ürünle beraberiz. O nefis koyu kırmızı ruju kardeşimde 🙂 O nedenle o rengi bizimle olamayacak bu yazıda.

makyaj blogu
Note Mat Lipglosslar

 Ürünle ilgili en sevdiğim noktalardan biri fırçası oldu. Çok kalın olmayan fırça benim gibi ince dudaklara da kolayca ruj uygulama imkanı veriyor. Dudak konturumu çok zorlanmadan belirliyorum bu fırçayla.
Ürünün bende olan renkleri 402 ve 403. Ben 404 ve 401 numarayı da en kısa zamanda almak istiyorum.

makyaj blogu
Note Mat Lipglosslar
Bu sıvı rujların yapıları çok ince. Sürdükten kısa bir süre sonra matlaşıyor ama sabitleşmiyor. Sabitlenmeme olayını hiç sevmedim. Parmaklarınızı falan dudağınıza değdirirseniz kesinlikle bulaşıyor. Ama o kadar ince ki yapısı ve renkleri o kadar güzel ki kesinlikle bu kusuruna bakmıyorum 🙂 Hatta her rengini almak istiyorum 🙂 Sizin bu seriden tavsiye ettiğiniz renkler var mı?
4 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe