Nip+Fab Glycolic Fix Serum

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle bitmek üzere olan yani aylardır düzenli kullandığım bir üründen söz etmek istiyorum. Nip+Fab Glycolic Fix Serum benim büyük ümitlerle aldığım bir üründü. Daha evvel makyaj blogumda bahsetmesemde markanın BB kremini de kullandım. Watsonsta satılan bu markanın BB kremini ben yurtdışından satın almıştım.

makyaj blogu
Nip+Fab Glycolic Fix Serum

Gelelim günün kahramanına. Yüzümde ufak beyaz benekler çıkınca glikolik asitli ürünlere başvurmak istedim. Bu tarz ürünler nazikçe peeling yaparak cildi soyuyor. Ben de cildimde bulunan pürüzlerden kurtulurum sandım. Ama yemedi.

kozmetik blogu
Nip+Fab Glycolic Fix Serum
30 ml olan ürün şeffaf jel kıvamında. Ben sabah ve akşamları nemlendiricimden önce kullandım. Ürün ilk bir hafta bende kızarıklığa sebep oldu. Çoğu kişide buna sebep olmaz. Glikolik asit oranı düşük ama cildim hassas olunca hafif kızarıklıklar oldu tabii. İlerleyen zamanlarda bu sorun da ortadan kalktı, cildim alıştı. Ürünü sürünce hemen emmiyor. Bir hayli yapış yapış kalıyor cildim. 15 dakika falan bekliyorum güneş kremi ya da nemlendiricimi sürmek için. Bu da hiç pratik değil. Ayrıca cildimde bulunan pürüzlere falan pek de etkisi olmadı. Hafif bir aydınlık verdi. İnkar edemem ama beyaz pütürler, benekcikler gitmedi. O nedenle tekrar alacağım bir ürün değil. O yapış yapış hissi bile almamam için bana yeter.

guzellik blogu

Yorum
  1. nipfab ürünlerini Onor ve bAŞAK'TAN çk duydum. Listeme eklemiştim. Genelde doğru anladıysam bahsettiğin pütürcüklerin bu ürünle geçeceğini sanmıyorum. sevgiler.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe