Merhaba arkadaşlar, yaz aylarının gelmesi ile beraber makyajda daha hafif ten ürünleri arar olduk. Bu süreçte elbette pek çok ürün deneyip hüsrana uğramamız olası. O nedenle iyi ki bloglar var diyorum. Az bir araştırma ile kafamızda doğru ürünü şekillendirmemiz bir hayli olası.Reklamları saymıyorum. Artık onlar da kendini belli ediyor zaten. 🙂 Ben de bugün size uzun yılar önce tanıştığım Naturalive markasının bir ürününden söz edeceğim. Naturalive BB Krem uzun zamandır kullanıp deneyimlediğim bir ürün. Ve sonunda Naturalive BB Krem Yorumlarım sizlerle.

Naturalive BB Krem
Naturalive BB Krem

Naturalive BB Kremi uzun süredir kullanmama rağmen hakkında net fikirlerim bir türlü şekillenemedi. O nedenle de yazma işini hep erteledim. Her ortamda, cildimin her durumunda ve her türlü fırça ve süngerle denemeye çalıştım. Bi sevip bi sevmediğim bu ürün hakkında hala da net kararlar verebilmiş değilim. Boşuna mı bekledim onca zaman. 🙂

Naturalive BB Krem
Naturalive BB Krem

Aslında ben Naturalive markasının ürünlerini yıllar yıllar önce tanımıştım ve hala bazı ürünleri benim favorim. Mesela temiz içerikli Naturalive deodorantı ile yazın ter kokusu sorunum yok. Hem de 3 güne kadar da koku olayını çözüyor ama yazın kim üç gün duş almadan durur bilemedim. 🙂 Kaç senedir kullanıyorum ben bile unuttum. Öncesinde denemediğim temiz içerikli alkolsüz, alüminyumsuz deodorant kalmamıştı.

Naturalive BB Krem
Naturalive BB Krem

Naturalive BB Krem de markanın diğer ürünleri gibi temiz ve helal içerik kullanılarak üretilmeye özen gösterilmiş Türk malı bir ürün. O nedenle markaya saygım büyük. Bu misyonda ilerleyen firmaları tebrik etmek ve desteklemek istiyorum.

Naturalive BB Krem
Naturalive BB Krem

Biz kadınlar ambalaja çok aldanırız. Güzel ambalajlı ürünleri almadan edemeyiz. Naturalive BB Krem bu konuda hiç de tahrik edici değil. Ambalajı albenili değil. İçerisinde 50 ml ürün var ve bence sert ambalajını sıkıp ürün çıkarmak pek de pratik değil. Özellikle de bitmeye yakınken.

Naturalive BB Krem
Naturalive BB Krem

Ürünün bende olan rengi 01 rengi. Ben kendi ten rengim için biraz koyu buldum. Eğer çok az kullanırsanız, hafif kapatıcılığı olduğu için renk farkı göze batmayabilir. Elimi nedense aza alıştıramadığım için her seferinde boynumda farkedilir bir renk geçişi oluyor. Ürünü fazla alırsanız dağıtma konusunda da zorluk çekebilirsiniz.

Naturalive BB Krem
Naturalive BB Krem

Sol tarafta öncesi ve sağ tarafta ürünü kullandıktan sonrası cildimi görmeniz mümkün. Kapatıcılık bir hayli az. Tüm cilt tipleri için olduğunu iddia etse de kuru ve normal ciltler için daha tercih edilebilir bir ürün olduğunu düşünüyorum. Kalıcılık olarak fena değildi ve tüm gün benimle oldu her şartta. Ancak ben daha yoğun kapatıcılık sevdiğim için tekrar satın alır mıyım bilmiyorum. Cildimi kurutmaması, kalıcı olması ve piyasada bulunan binlerce ürüne oranla çok daha temiz içerikli olması hoşuma gitse de sürümünün çok da konforlu olmaması, renginin koyu gelmesi ve az kapatıcı olması tekrar tercih etmemi engelliyor. Eğer içerik konusunda hassassanız bu markaya ve markanın diğer ürünlerine, özellikle deodorantına şans vermenizi tavsiye edebilirim.

Yazar

Yorum Yaz