Natasha Denona Mini Glam Palette

Natasha Denona Mini Glam Palette

Pek çok kozmetiksever için Natasha Denona paletler arzu nesnesi haline geldi. Ben de 2 tanesini alayım dedim. Aldıklarımdan bir tanesi Natasha Denona Mini Glam Palette.

Günlük kullanım için Mini Glam paleti çok uygun buldum. Bu nedenle tercih ettim. Tüm göz kapağına sürülebilecek bir renk. Katlanma bölgesi için, karıştırmak için uygun bir renk var. Ayrıca ışıltılı görünmek istiyorsak günlük kullanıma çok uygun ışıltılı renkler de içeriyor.

Natasha Denona Mini Glam Palette

Natasha Denona Mini Glam Palette oldukça uçuk bir fiyata sahip. Sadece 5 mini renge sahip. Renkleri öyle muazzam falan değişik de değil. Ancak alıp da yere göğe sığdırmayan kimseyi görmedim. Her alan aşık oluyor. Benim için tek kelime ile hayal kırıklığı. İndirimde falan bulursanız, kozmetiğe düşkünseniz, kendinizi şımartmak falan istiyorsanız okey alın. Üstün performansa sahip olduğunu asla düşünmüyorum. Çok daha ucuza çok daha iyi performansa sahip nice palet var. Parmakla sürünce güzel, fırçayla sürünce vasat zaten. Hadi parmakla sürdüm, ee fırça ile bi iki geçmeye gelmiyor. Hemen yok oluyor. Kalitesi the balmdan daha iyi falan değil bence. Seriye inanılmaz farklı renklere sahip paletler eklenmedikçe bu seriden yeni far alacağımı sanmıyorum. Far konusunda Nyx markasını sevmezdim. Şimdi buna Natasha Denona da eklendi. Benim param kıymetli. Bu kaliteye bunu veremem. Verin de diyemem.

Natasha Denona Mini Glam Palette
Yazar

Yorum Yaz