Nars Renkli Nemlendirici

Merhaba arkadaşlar, ne zamandır fondoten, kapatıcı yazmadım sanırım. Oysa ki en popüler ürün kategorim olur kendileri. 🙂 Nars Renkli Nemlendirici benim üçüncü kez satın aldığım bir ürün. Daha önce  makyaj blogumda başka rengini anlatmıştım. Bugün Alaska (Light 2 ) rengi bizlerle.

makyaj bloglari
Nars Renkli Nemlendirici


Nars markasının bu siyah renkli ambalajları ürün daha sıfırken çok havalı olsa da daha ilk kullanımda havasından eser kalmıyor. Lekeleniyor ve bu hiç hoş değil.

kozmetik bloglari
Nars Renkli Nemlendirici

Alaska rengi açıkçası çok da açık sayılmaz. Mac’ de NC25 tonlarına yakınsanız belki bir nebze uyabilir.

guzellik bloglari
Nars Renkli Nemlendirici

En açık rengi bile çok beyaz tenliler için koyu ve sarı kalabilir. Biraz sarı sarı durması da pek hoş değil zaten. Ancak öyle sağlıklı bir duruşu var ki. Yağlı ciltlerde belki yaz aylarında parlama yapabilir. Tabii pudra ile kontrol altına alınabilir.

bakim bloglari
Nars Renkli Nemlendirici

Nars Renkli Nemlendirici Alaska rengini yukarda göstermeye çalıştım. Yüze uyguladıktan bir zaman sonra maalesef cildimizde daha da koyu durmaya başlıyor. Yani oksitleniyor. En azından benim cildimde öyle oldu. Ürünü ister elinizle ister fırça ile paylaşın. Her iki şekilde de kullanıma çok uygun. Ancak kapatıcılığı çok az olduğu için sünger ile kullanmaya kıyamıyorum. Yapısı incecik ve hiç ağırlık yapmıyor.

cilt bakim bloglari
Nars Renkli Nemlendirici

Yapısı incecik ve kapatıcılığı az olduğu için çok sorunlu ciltlere, çok kapatıcılık isteyen kişilere uygun olmayabilir.  Ya da altına incecik bir kapatıcı sürerek sorunlu bölgeleri kapatabilirsiniz. Üzerine de bunu sürünce oh mis. Sağlıklı görünen, adeta kendi cildiniz gibi hissettiren bir ürün. İçerdiği güneş koruma faktörü ile de yaz aylarında pek çok kişinin favorisi olabilir. Özellikle de sarı alttonlular için. Oksitlenmesini affediyorum. Fiyatı bir hayli pahalı. Şu anda 135 Lira olduğunu biliyorum. Ama elinizin hem içiniz rahat hem çok sık gideceği bir ürün olacaktır. Başka ürün aratmayacaktır. O nedenle parasının hakkını vere vere kullanmak mümkün. Makyaj Trendi sitesinden ya da Sephora mağazalarından satın almak mümkün.

kozmetik blog

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe