Nars Orgasm Aydınlatıcı

Merhabalar, merhaba güzel hanımlar… Bugün Nars Orgasm Aydınlatıcıdan söz edeceğim. Aslında anlatacak pek de bir şey yok. Ama uzun süre kullanınca farkettim ki yıllardır yazmayı erteliyorum. Çünkü zevkle kullandığım bir ürün değil. Kadın blogumda bulunan Nars ürünlerine bakabilirsiniz. Renkli nemlendirici, far, maskara, aydınlatıcı, allık, bronzer… Hepsini iyi kötü yazdım ama elim bu ürünü yazmaya gitmedi nedense. Sonunda kısa ve öz olarak sizlerle paylaşmaya karar verdim.

 

Nars Orgasm Aydınlatıcı Yorumları
Nars Orgasm Aydınlatıcı Yorumları

 

Öncelikle Nars Orgasm Aydınlatıcı fiyatı şu anda 115 Tl. Bu fiyatta olan bir üründen otomatik olarak beklentim büyük oluyor. Daha evvel de Nars aydınlatıcı deneyimim çok oldu. Hemen hepsi ile ilgili benzer düşüncelerim var. Klasik renklerde değilde içinde pembelik ve altın renkleri bulunan bir kapatıcı.

 

Nars Orgasm Aydınlatıcı Kullanan
Nars Orgasm Aydınlatıcı Kullanan

 

Nars Orgasm Aydınlatıcı, meşhur Orgasm Allık kadar yoğun değil. Ama sıradan aydınlatıcılar gibi de beyaz değil. Ama ben elmacık kemiklerimin üzerine sürmek yerine daha ıslak görünüm için allık altına kullanıyorum.

 

Nars Orgasm Aydınlatıcı Yorumları
Nars Orgasm Aydınlatıcı Yorumları

 

Yüzümde çok da renkli görünmüyor dağıtınca. Verdigi ıslak görüntü şık. İsterseniz parmaklarla uygulayıp allık niyetine de kullanabilirsiniz. Ancak bana gereksiz bir ürün olarak geldi ve sevmedim. Almaya ve onca para vermeye değer bulamadım.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe