NARS MULTIPLE RIVIERA


Merhaba güzeller, Nars ürünleri de Son zamanlarda ki zamlar belli. Fiyatları gördükçe marka ile ilk Tanıştığım zamanlar aklıma geliyor. Ciddi bir artış söz konusu. Multiple Nars ın çok amaçlı kullanmak amaçlı ürettiği, stick ürünler. İlk Multiple ile Malibu ile tanışmış, rengini sevmeme rağmen hiç kalıcı olmadığı için sinir olmuştum. Bu arkadaşlar an itibarıyla 120 lira olmuş. Sanırım artık asla ve asla almam.
NARS MULTIPLE RIVIERA


Klasik Nars paketleri başta ne kadar şık olursa olsun, ilk kullanımda artık rezil bir hal alıyor. Pis ve üründen iğrendiren bir ambalaj ile başbaşa kalmaktan bıktım. Ben bugün size Riviera rengini göstereceğim.
NARS MULTIPLE RIVIERA

Işıltılı bir pembe, bende kalıcı oldu. Hayret. Eğer Nars allık düşünür iseniz bence Multiple almak daha mantıklı. Fırçasız kullanmak kolay, toz allıklarda ki taşlaşma sorunu yok. Ve çok amaçlı. Yine de bence almayın.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe