Nars Larger Than Life Volumizing Maskara

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle çok sevdiğim bir maskarayı paylaşmak istiyorum. Nars Larger Than Life Volumizing Maskarayı seveceğimi hiç sanmazdım. Çünkü Nars ürünlerini seven biri değilim. Genelde hep hüsran oldu Nars ürünleri bende.

makyaj blogu

Maskaranın ambalajı klasik Nars ambalajlar gibi. Yani ilk aldığında şık dursa da hemen kirlenmeye ve pis durmaya müsait. Ee zaten Nars’ın bu ambalajlarına alıştık. Şimdi de fırçasına bakalım mı?

makyaj blogu
Fırçası sık kıllı. Diğer maskaralar gibi tuvarlak değil. Bildiğin kare. Yutkardan baktığınız zaman fırça şekli kare. Yuvarlak değil ve iyi ki değil. Daha evvel Nars maskara kimsede görmedim ve namını duymadım. İyi ki şans vermişim kendisine. Kirpiklerimde yoğun maskara sevmiyorum. Sadece kirpiklerimin üzerinden bir defa geçiyorum. Tek bir darbe hem kıvrık olmasını hem hacimli olmasını sağlıyor. 

makyaj blogu

Kirpiklerim aşırı inatçı. Hem yere bakıyor hem ne yapsam kıvrılmıyor. Bu maskara düşündüğümden daha iyi ve kolayca kıvırıyor. Sadece kirpiklerime değdirdim ve günlük istediğim görüntüyü elde ettim. Hemde gün boyu kıvrık. Tek eksi yanları ise fiyatı ve çok zor çıkması. Doğru temizleyici ile çıkarmak şart. Doğru temizleyiciyi ise çok zor buldum 🙂 En sevdiğim temizleyicim için tık tık 🙂 Ürünün fiyatı ise zamanla ne olur bilmiyorum ama şimdilik 80 Lira. Bence kıvrıklık sorunu yaşıyorsanız mağazada bir deneyin.

                                             guzellik blogu

7 Yorum yapılmış
  1. Ne güzel yapmış kirpiklerini!! Hiç duymamıştım bu rimeli, iyi ki yazdın 😉
    Hiç makyaj temizleme yağlarıyla temizlemeyi denedin mi, ben yıllardır onlarla tek seferde en inatçı şeyleri bile kolayca temizliyorum, aklında olsun 😉 İstersen marka önerisi de veririm 😉

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe