Nars Creamy Radiance Concealer

Merhaba arkadaşlar,
Bir suredir maalesef bloga zaman ayiramadim. Şu anda bile ancak telefondan kontrol edip yazabiliyorum. Yeni tanistigim ama çok sevdiğim bu ürün için çok sabirsizlandim ve sirada onca ürün varken bunu yazmak istedim.

Bakim bloglariNars Creamy Radiance Concealer


Nars creamy concealer, en sevdiğim kapatici ambalajina sahip. Bu şekilde fircali ambalaja bayiliyorum. Çok daha pratik geliyor bana. Tabii pek hijyenik olmayabilir. Ama en rahat kullandigim kapatici ambalaji bu. Ürünü Başak’in blog satisi sayesinde temin ettim ve kendisine çok tesekkur ediyorum. Beni bu güzel ürünle tanistirdi. Bu ürünü tanimama vesile oldu.

Guzellik bloglariNars Creamy Radiance Concealer

Ürünün ambalaji buram buram kalite kokuyor. Oldukça şık ve karizma bir ambalaji var. Nars o lüks hissi bana yaşattı.

Kozmetik bloglariNars Creamy Radiance Concealer

Ürünün bende olan rengi medium1 custard rengi. Ürün benim ten rengim için çok koyu kaçmadı ama oldukça sari kaldi. Göz cevrem koyu renk olduğu için bu renk bana uyar diye düşünmüştüm. Yanilmisim.

Makyaj bloguNars Creamy Radiance Concealer

Kapaticinin renginin bana olan uyumunu geçip yapisi hakkında konuşmak istiyorum. Tek kelime ile bayildim. Adeta benim için üretilmiş. Benim göz cevrem kurudur. Ben güzelce nemlendiriyorum ve kapaticinin altina Gosh göz alti bazi kullaniyorum. O nedenle göz cizgilerime dolmadi ve kurutma yapmadi. Kapaticilik olarak beni çok tatmin etti. Hiç yapay durmadi. Pütür pütür olmadi. Mesela Mac prolongwear kapatici asiri yapay duruyordu. Ama Nars öyle olmadi. Kesinlikle en kisa zamanda kendi rengimi bulup almak istiyorum. Yapisi o iyi kapaticiligina rağmen bana agir gelmedi. Daha sürerken sabitleniyor benim kuru gözaltlarimda. O nedenle pudrayla sabitlemek ihtiyacı da hissetmiyorum.

3 Yorum yapılmış
  1. Canım renginin olmamasına üzüldüm ama yapı olarak çok memnun kalmana da sevindim! Aslında fotoğrafta sırıtmıyor bence ama tüm yüzü görmek lazım tabii. Umarım en kısa zamanda sana uygun rengi bulursun. Sevgiler!

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe