Nars Copacabana Aydınlatıcı

Merhaba arkadaşlar, son yıllarda cilt makyajında aydınlatıcılar bir hayli popüler oldu. En ummadığımız markalar bile aydınlatıcı üretir oldu. Üstelik katı, stick, likit, kremsi pek çok formda aydınlatıcılar ile tanıştık.

Makyaj bloglariNars Copacabana Aydınlatıcı


Nars Copacabana Aydınlatıcı likit formda ve uzun zamandır meşhur bir aydınlatıcı. Likit formda olan aydınlatıcıları özellikle fondotene karıştırarak kullanmayı çok seviyorum. Kuru ciltli olduğum için fondotene bu şekilde aydınlık katmak benim sevdiğim işlemlerden.

Guzellik bloglariNars Copacabana Aydınlatıcı

Nars Copacabana Aydınlatıcı daha ilk satın aldığınızda bile ambalajında sanki kullanılmış gibi duruyor. Şişesi tam dolu değil. Bir hayli boşluk var. Ama içiniz rahat olsun. Aslında bu onun normal hali. Yani sizden önce kimse açıp kullanmamış. 🙂

Kozmetik bloglariNars Copacabana Aydınlatıcı

Ürünün çok yüksek fiyatlı olduğunu düşünüyorum. Çünkü son zamanlarda performansı yüksek ve çok uygun fiyatlı pek çok likit aydınlatıcı var. Nars Copacabana Aydınlatıcının tek dezavantajı fiyatı değil. Sürüldüğü gibi hızlıca kuruması da bir dezavantaj sayılabilir. Hemen dağıtmak gerekli açıkcası.

Kozmetik bloguNars Copacabana Aydınlatıcı

İçerisinde pembe ışıltılar da olan gümüş tonlu bir aydınlatıcı. O nedenle özellikle beyaz tenliler için uygun olduğunu düşünüyorum. Ancak sevmediğim bir yanı var. Parmaklarımla cildime yedirdiğim zaman yüzümde metalik bir ışıltı yerine sadece sim bırakıyor. Cildim aşırı kuru olduğu için korkmadan tüm yüzüme de uygulama yapıyorum. Aydınlık görünüm vermesini beklerken sadece sim kalıyor yüzümde. Benim için parasına değen bir ürün olmadı. Aklımda aynı serinin hot sand isimli rengi var. Bir de onu denemek istiyorum.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe