Narciso Rodriguez Fleur Musc Parfüm

Narciso Rodriguez Fleur Musc Parfüm

Üst notası: yalancı karabiber;

orta notalar: kırmızı frenk gülü, şakayık, tibet misk geyiği; alt notalar: kehribar, kokulu menekşe, tefârik.

Narciso’nun for her parfümüne aşık biriyim. O aşk beni markanın tüm parfümlerine ilgi duyar hale soktu. Hal böyle olunca dekantta bulduğumu kapıyorum.

Narciso Rodriguez Fleur Musc Parfüm bana biraz zayıf geldi başta. Yani her kullandığımda burnum zayıf değilse sanki biraz az kokuyor gibi. Ama bekledikçe gayet güzel bir kıvama geliyor.

Pudralı bir gül kokusu Narciso Rodriguez Fleur Musc. Şişesi o kadar güzel bir renge sahipki daha değişik kokmasını isterdim. Narciso koleksiyonumun yanında bu şişesin de büyük boy olmasını çok isterdim. Ama ben pudralı kokuları sevmiyorum. Beni sıkıyor ve öksürtüyor. Gerçi bu parfümde öksürme olmadı. Öyle bşr pudra kullanılmamış. Tam boyunu alacak kadar sevmedim ama gün içinde buram buram burnuma kokusunun gelmesi beni çıldırttı. Çok hoşuma gitti. Kendimin buram buram gül kokması çok hoşuma gitti. Temiz bir gül kokusu. Gül kokusu sevenler muhakkak şans versin diyebilirim. Kesinlikle yaza çok uygun. Ama kışın da severek kullanırım.

Narciso Rodriguez Fleur Musc Parfüm bana kalıcılık olarak tatmin edici gelse de klasik aşkım for her kadar da kalıcı gelmedi.

Kısaca Narciso Rodriguez Fleur Musc Parfüm gülseverlerin zevkle kullanacağı bir koku. Ben tam boyunu almam. Şişesine bayılsam da almam. Benim için sıkıcı bir koku. Şaşırtmadı, büyülemedi, bir yerlerde kokladığım bir koku gibiydi. Zevkle kullanırım okey ama büyülemedi beni.

Yazar

Yorum Yaz