Nanoblur Krem  Kullanıcı Yorumlarım 

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır yazmak için heyecanlandığım bir ürünü sonunda yazabiliyorum. Çok merak ederek ve büyük heyecanla aldığım Nanoblur krem kullanıcı yorumlarımı sizinle paylaşmak istiyorum. Bu kremin vaatleri pek çoğumuzun dikkatini çekecek cinsten. Daha evvel makyaj blogumda tam olarak bu kremle aynı işlevi yapan bir ürünü anlatmadım sanırım. Kadın ve erkek herkesin kullanabileceği bir ürün bence. Bakalım sizin için de öyle mi?

Nanoblur krem kullanıcı yorumlarım
Nanoblur krem kullanıcı yorumlarım

 Peki Nanoblur kremin vaatleri nedir? Baz desek baz değil, nemlendirici desek nemlendirici değil… Eee o zaman nedir bu Nanoblur? Bu ürünü kullandığınız zaman kırışık görünüm azalacak, yüzünüz daha pürüzsüz görünecek, gözenekler görünmeyecek hatta yüz daha flu görünecekmiş.

Nanoblur krem kullanıcı yorumlarım
Nanoblur krem kullanıcı yorumlarım

Beyaz renkte, silikon yapıyı andıran bir yapısı var. Tüm makyajınızı yaptıktan sonra uygulama yapabilirsiniz. Fondoten üzerine ya da altına uygulama yapabilirsiniz diye belirtilmiş. Ancak ben fondoten ve ya kapatıcının üzerine kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü kapatıcı altına kullanınca üzerine uyguladığım kapatıcı istediğim gibi kusursuz ve kolay yedirilmiyor. Pudra kullanacak iseniz altına kullanın tabii. 😉  Nanoblur Kremi pıt pıt hareketlerle nazikçe uygulamak gerekli. Azıcık bir miktarı gerekli yerlere dokundurun yeter. Şimdilik sadece watsons mağazalarında satılıyor. Ve ben indirimsiz 50 Tl ödedim bu kreme. Ben alalı çok oldu. Şu anda fiyatı değişmiş olabilir.

Nanoblur krem kullanıcı yorumlarım
Nanoblur krem kullanıcı yorumlarım

Peki ürün bende işe yarıyor mu? Yukarıda göz çevreme uygulanmış halini ekledim. Herhangi bir filtre yok ve ben sadece göz çevrem için almıştım. Herhangi bir gözenek sorunum yok. O nedenle burun ve çevreme uygulamam belirgin bir fark oluşturnayacaktı. Göz çevrem çok kırışık olduğu için ben de göz çevreme uyguladım. Ortaya çıkan fark beni çok tatmin etti ve mutlu etti. Daha kırışık göz altlarında da denedim. Fark barizdi. Bu arada göz çevresinde kullanılan bir ürün. Cildimi kurutmadı da. Tek sevmediğim yanı üzerine uyguladığım her kapatıcı ile pek de kolay anlaşmadı. Bazıları pek oturmadı. Peki siz bir değişiklik fark ettiniz mi? Ben kendi gözümle gördüğüm için belki ben farkediyorumdur sadece.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe