MURAD ESSENTIAL-C CLEANSER

Merhaba arkadaşlar,
Kısa bir aradan sonra yeniden beraberiz. Bugün size yaklaşık bir ay evvel bitirdiğim Dermobakım ın hediyesi olan bir temizleme jelinden bahsedeceğim. Ürünü yaklaşık üç ay kullandım. Sanırım size anlatmak için yeterli bir süre bu. Bitmesine üzüldüğüm nadir ürünlerden biri olduğunu söylemeden edemem.

tavsiyesever-murad-c-vitaminli-temizleyici

Normalde ürünün tam boyu 200 ml ve 100-150 tl arasında satılıyor. Bana yollanan boy 45 ml ve bana üç ay yetti. Demek ki tam boyu bir yıl yetebilirdi.

Doğrusu, ürün bana gelirken ufak bir geçmiş olsun hediyesi demişlerdi ve ne olduğunu bilmiyor idim. Paketi açtığım zaman Murad markasını görünce hem sevindim, hem üzüldüm. Hatta şımarıklık olmayacak ise sevinmedim ya. Bu markayı hiç merak etmiyor idim. Sanırım ben bunu kullanmam, kuru cildimi kurutur  bu ya dedim. C vitaminli ürünlerin faydasını hatırlatan arkadaşımın ikazı üzerine denemeye karar verdim. Ve hastası oldum.
Ürün neler vadediyor peki bakalım mı?

Dış etkenler cildi olumsuz etkiler. Özellikle şehir hayatı içinde yaşayan insanlar bu dış etkenlere daha çok maruz kalır. Toz, duman, rüzgar, hava kirliliği gibi etkenler cildin kurumasına, zarar görmesine neden olur. Gözenekler tıkanmaya başlar. Rahatlamaya ihtiyaç duyan cilt, bu yoğun dış etkiler karşısında korunmalıdır. Temizlik bunun ilk adımıdır.
C vitaminli bir temizleme jeli olan Murad Essential-C Cleanser, ciltte dış etkenler nedeniyle oluşan hasarları onarır. Cildi sakinleştirir, rahatlatır. Murad Essential-C Cleanser cildi içeriğinde bulunan A, C ve E vitaminleriyle besler. Cildin kurumasını engeller, cildi nemlendirir. İçeriğinde portakal, mandalina, greyfurt ve fesleğen bitki özleri bulunur. Sahip olduğu hoş koku ile cildinizde ferah bir his yaratır.
tavsiyesever-murad-essential-c-cleanser
Ürün şeffaf renkte ve içinde minik tanecikler var. Bu tanecikler yüzde eriyor uygularken. Ürün çok kısa sürede farkını gösterdi bana. Pürüzlerde azalma, daha temiz ve aydınlık bir yüz gördüm aynada.
Normalde temizleyici jellerin aydınlık vereceğini düşünmem. Bu işi serumlar daha iyi yapar diye düşünürüm. Ancak rutinimde tek değiştiğim ürün bu oldu ve farkını gösterdi. En etkilendiğim temizleme jellerinden biri oldu kendisi. Kuruma hissi yok, alerjik reaksiyon yok. Satın almayı düşündüğüm ve tavsiye ettiğim bir ürün. Temizleme jellerine uçuk fiyatlar vermek istemem genelde. Ancak bu ürün tam boyunun büyüklüğü, bereketi ve bitme süresi ile çok da pahalı sayılmaz. Üstelik bu serinin kofre şeklinde ekonomik boyları da var. Bence o kofreleri almak daha mantıklı ki ben öyle yapmayı düşünüyorum.
Ürünün tam boyunu incelemek, belki de satın almak isterseniz buraya tık tık .
Bahsettiğim kofreyi incelemek, hatta satın almak isterseniz buraya tık tık . ( Ben bu kofreyi tavsiye ederim. Kendime alacağım da bu zaten)

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe