Muldream All Green Mild hepsi bir arada Nemlendirici, cildi nemlendirmek ve rahatlatmak için ideal bir seçenek. Özellikle nemsiz U bölgesi veya susuz kalmış yağlı cilde sahip olanlar, bu hafif losyonu kullanarak ciltlerindeki pH dengesini kontrol edebilir ve aynı zamanda bariyerlerini ve elastikiyetlerini artırabilirler.

Muldream All in One Moisturizer

Vegan sertifikalı ve bitki bazlı olan bu ürün, Portulaca Oleracea özü, Beta-Glucan ve Madecassoside içeren üçlü kompleks formülüyle cildi derinlemesine besliyor. Üstelik, hafif, yumuşak ve sütlü dokusu sayesinde cilde derinlemesine nüfuz ederken yağlı bir his bırakmıyor. Bu özellikleriyle Muldream’in diğer güzellik ürünleri gibi, zararlı içerik veya kimyasal madde içermiyor.

Muldream All in One Moisturizer

Dokusu gerçekten çok hoş; losyonla jel krem arasında mükemmel bir denge sağlıyor ve yapışkan bir his bırakmıyor. Şişesi sadece şık değil, aynı zamanda lüks bir his uyandırıyor. Muldream’in sunduğu ürünleri deneyimledikçe, bu markanın kalitesine hayran kalmamak neredeyse imkansız. Türkiye’deki güzellik sektöründe yer alan firmaların, Muldream’i incelemeleri ve bu ürünleri getirmeyi düşünmeleri kesinlikle bir öneririm. Bu markanın tüm ürünlerine ülkemizde ulaşmak isterdim. #muldream #muldreamtürkiye #muldreamserum

Yazar

Yorum Yaz