Mufe Face and Body Fondöten

Merhaba arkadaşlar,
Bugün karşınızda Make Up For Ever Face and Body Fondoten. Oooff ne uzun isim. Çok sevdiğim bu üründen size bahsetmek istiyorum.
guzellik blogu
Mufe Face and Body

Cam şişede sade bir ambalajı var. Kapağı daha artistlik olabilirdi. Çok basit kaçmış. Bende olanın rengi 38 numara. Ürün jel yapıda. Şişenin içine bakınca ürünün bozuk olduğunu düşünmeniz mümkün. Ürün bi yerde suyu ayrı yerde:) Ürünün çok büyük bir kısmı sudan ibaret. O nedenle çok hafif bir ürün. Çok iyi çalkalamanız lazım. İlk defa böyle jöle kıvamında bir ürün gördüm. 
guzellik blogu
Mufe Face and Body Fondöten

 Ürün bence pembe alt tonlu. Bazı kişilerde durdukça koyulaşma oluyormuş. Bende pek çok fondöten oksitlenme yaparken bu üründe asla bunu yaşamadım. Ürünü süngerle uygulayamadım. O zaman hiç kapatıcılık vermedi. Mac 187 ile uygulama yaptım. O zamanda istediğim gibi olmadı. En iyisi elle uygulamak. O zaman tam olarak aradığım etkiyi buldum. Bence her cilt tipine uyar. Mac Face and Body Fondoten gibi parlak parlak değil. Ağır yapılı değil. Hatta benim kuru cildimde mat bir sonuç elde ettim.

guzellik blogu
Mufe Face and Body Fondöten

 Sağ tarafta ürünün uygulanmış hali var. Yeni çıkan aktif sivilcemi bu derece kapattı. Bu benim için yeterli ama dilerseniz kat kat uygulama yapıp kapatıcılığı arttırmak mümkün. Kaç kat üst üste sürsemde hiç bir bozulma pütürlenme olmuyor. Cildim pürüzsüz ve hoş görünüyor. Ben bu ürünü çok sevdim ve herkese tavsiye ederim.

guzellik blogu

Yorum
  1. Ben uzun süredir fondöten kullanmıyordum bi dönem meraktan bb kremler vs kullandım ama son dönemde yüzümde ki güneş lekeleri ve pütürüklü çirkin görüntüden baya rahatsız olmaya başlamıştım ki Note mat fondötenle tesadüfen karşılaşıp çok iyi anlaşmaya başladım kapatıcılığı çok güzel elle yediriyorum. 1 pompa tüm yüz ve dekolteye yetiyor hatta yarım pompa tüm yüzü mükemmel kapatıyor ürünü elle uyguluyorum ne akma ne toparlanma ne pütürük kalıcılığı tüm gün sürüyor temizlenmesi de bi o kadar rahat fondöten olayına yeni girmiş sayılan biri olarak mac fondoten bi sonraki hedefim alamazsam buna devam fiyatı da çok iyiydi 35 lira gibi birşeydi sanırım indirimli bir dönemde
    By #nurcanbelma

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe