Mufe 846 Eyeshadow

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere eşsiz bir renkten, eşsiz bir fardan bahsetmek istiyorum. Çok uzun zaman bir kaç arkadaş mat bordo far aradık. Cidden bulmaktan ümidi kesmişken Make Up For Ever mağazasında tam kasada ödeme yaparken bu güzelliği keşfettik. O zamanlar Taksim Mufe mağazası henüz kapanmamıştı. Eğer siz de mat, pigmentli, nefis bir far arıyorsanız gelin beraber bakalım bu ürüne.

makyaj blogu
Mufe 846 Eyeshadow

Genellikle mat bordo far piyasada bulamadık. İnternette bazı markalarda gördük ama onlarda ülkemizde yoktu. O nedenle bu ürünü görmemizle saldırmamız bir oldu. Piyasada bulunan pek çok bordo far morluk içeriyordu. Bu ise saf bordo diyebilirim. Gerçek bordo 🙂

guzellik blogu
Mufe 846 Eyeshadow

Mufe’de farlar refil olarak 50 Liraya satılıyor şu anda. Far aldığınız zaman ekstradan bir de ambalaj satın almak zorunda kalıyorsunuz. Ambalaj 17 lira. Tekli ya da üçlüde satın alabilirsiniz ambalajları. Hepsi 17 liraydı. Yani bir far 67 Liraya mal oluyor. Ve bu oldukça pahalı bence. Ama oldukça uzun zaman sonra aradığımızı bulunca almadan edemedik.

kozmetik blogu
Mufe 846 Eyeshadow

Mufe farlar, gerçekten çok kaliteli diyebilirim. Tozutma çok değil. Hatta bazı renklerde tozutma yok gibi. Bu far da mat olmasına rağmen tozutma yapmadı bende. Rengini tek seferde harika veriyor. Çok kalıcı, pigmentli. Belki her rengi değil ama aradığınız özel renkleri bu markadan alabilirsiniz. Ya da  gerçekten kaliteli bir far paleti yapmak istiyorum,  az ve öz ürünüm olsun istiyorum diyorsanız Mufe farlara bakmalısınız derim.

kozmetik bloglari

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe