Mufe 16S Fırça

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle artık satışı olmayan bir üründen söz edeceğim. Ancak ben kendisini satışı durduktan sonra Vepa indiriminden satın almıştım. Artık her sene büyük Vepa indirimi olacakmış. Belki siz de bulabilirsiniz. Mufe 16s fırça çok amaçlı ve kaliteli bir fırça.

mufe 16s

Geçen sene Vepa indirimi Kethuda Hamamı’nda  gerçekleşti ve Vepa bünyesinde olan pek çok markada iyi indirimler oldu. Mesela bu fırça sadece 15 ya da 20 lira idi. Mufe fırça fiyatları oldukça yüksektir. Bu fiyata almak herkese nasip olmaz 🙂 Bu fırça çok daha inceydi. Ancak ilk yıkamada kılları böyle açıldı. Çok büyük bir deforme değil. Hala işini iyi yapacak cinsten ama çok daha sivriydi. 


mufe 16s

Bu tarz bir fırça ile neler yapabilirsiniz? Göz kapağının katlanma bölgesinde daha keskin gölgeler yapmak için birebir. Cut crease makyaj için çok ideal. Yine kalem fırça niyetine kullandığım bir fırça kendisi. Alt kirpik diplerine far uygulamak, gözün dış kısmına çizilen ters V yi yapmak ve dağıtmak için çok işime yaradı. Kısaca bu şekilde anlatmak istedim fırçayı.

Bu içerik Blogger Paylaşıyor‘dan alınmıştır.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe