Moshos Garden Ultra Facial Temizleme Jeli

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir bekleyen bu yazıyı sonunda yazabildim. Uzun süre stoklarımda bekleyen bu ürün çoktan beri de yazılmak için bekliyor.   Moshos Garden Ultra Facial Temizleme Jeli  hakkında fikirlerimi sonunda yazabiliyorum.

popüler kadin bloglari
Moshos Garden Ultra Facial Temizleme Jeli


Moshos Garden Ultra Facial Temizleme Jeli vaatleri olarak çok dikkatimi çekti. Her cilt tipine uygun bir ürün. Özellikle hassas, sivilceli ciltler için de tavsiye edilmiş. Ben de çok hassas ve kuru ciltliyim ve pek çok temizleme jeli cildimi kurutuyor. Bu ürün tam umduğum gibi çıktı ve cildimi tahriş etmedi, kurutmadı. Genelde benim cildim gibi kuru ve hassas ciltlere temizleme sütü tavsiye ederler. Ancak temizleme sütlerinin verdiği temizleme hissi hoşuma gitmiyor. Zaten iyi de temizlemiyorlar. Ancak bu düşündüğümden daha iyi temizledi ve o temizlik hissini verdi. Üstelik kurutmadan ve tahriş etmeden. Kısaca sevdiğim bir ürün oldu.

populer kadin bloglari
Moshos Garden Ultra Facial Temizleme Jeli
Yorum yapmadan içerik kısmını sizlerle paylaşıyorum. Moshos Garden kaliteli içeriğe ağırlık verdiğini iddia eden bir marka. Ve ben bu konuda markaya güveniyorum. O nedenle de kendisini tercih etmeye devam edeceğim. Tabii indirim zamanları. Moshos Garden Ultra Facial Temizleme Jeli güncel fiyatı ile 78 Tl ve 200 ml. Bu ebatlarda temizleme jeli için fiyat çok değil belki ama az da değil. O nedenle indirim zamanı daha tercih edilesi.

populer kadin bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe