Moshos Garden Sweetheart Nemlendirici

Merhaba, tam bir cilt bakımı ürünleri manyağı olduğumu görmeyen, bilmeyen yoktur çevremde. Temiz içerik yanlısı olsam da zaman zaman meraktan başka ürünlere yönelmiyor değilim. Çok kuru cildime pek çok kişi Moshos Garden Sweetheart Nemlendiriciyi önermişti. Ürün biteli çok oldu ama tembellik yapıp ben geç yazdım. Hatta bundan sonra başka çok ürün bitirdim.

bakim blogu
Moshos Garden Sweetheart Nemlendirici


Moshos Garden her geçen gün kendini geliştiren ve ülkem adına gurur duyduğum bir marka. Nemlendiricisi de pek çok kişinin sevdiği bir ürün olunca ben de merak ettim ve kullanmak istedim.

kozmetik bloguMoshos Garden Sweetheart Nemlendirici

Moshos Garden Sweetheart Nemlendiricinin içeriğini yorumsuz olarak sizlerle paylaşıyorum. Mis gibi tertemiz demek geliyor içimden 🙂 Yorumsuz kalamıyorum. 🙂 Bazı markalara içiniz ısınır ve gönül rahatlığı ile ne üretiyorsa alırsınız ya Moshos Garden da benim için içerik açısından öyle.   Moshos Garden ürünlerine sitesinden ulaşırsanız pek çok farklı ürün ürettiğini de görürsünüz.

guzellik bloguMoshos Garden Sweetheart Nemlendirici

Moshos Garden Sweetheart Nemlendirici yapı olarak yoğun denebilir bir kıvamda. Buram buram bitki kokusu bazı kişileri rahatsız edebilir. Ben gayet seviyorum boyle kokuları ama itiraf etmeliyim ki ben dahi biraz sıkıldım kokudan 🙂 Cildim bir hayli kurudur. İşte o konuda bu arkadaş bana çok yardımcı oldu. Yağlı ciltler benim kadar sever mi bilmiyorum ama ben nem vermesi konusunda gayet tatmin oldum. Gündüzleri parlamadan korkuyorsanız gece yatarken de kullanabilirsiniz. İçim rahat kullandığım bu ürüne yeniden başlar mıyım? Cevabım evet.
50 ml fiyatı 79 TL olsa da kampanya zamanı bu kaliteli içerik daha uyguna satın alınabilir ki oldukça da bereketli olduğunu söyleyebilirim.

kozmetik bloglari guzellik blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe