MOSHOS GARDEN SAÇ BAKİM YAGİ JOJOBA

Merhaba kizlar,
Moshos Garden ürünlerinden daha önce de söz etmiştim. Bugün de saç bakim yağından söz etmek istedim. Moshos Garden ne idüğü belirsiz kimyasallar kullanmadan cilt bakim ürünleri üretmeye calisan benim de pek bir sevdiğim marka. Buradan sitelerine girip inceleme yapabilirsiniz. Şimdi ürüne disardan bir bakalım.

MOSHOS GARDEN SAC BAKIM YAGI


Ambalaj çok tatli. Şişe rengi süper. İçinde hangi yağlar var bilmiyorum ama jojoba yazdigina göre jojoba kesin vardir. Ve kokusu sayesinde de lavanta içerdiğini çok rahat anliyoruz. Şimdi ben ürünü nasil kullaniyorum. Öncelikle çok yagli, kepekli, hacimsiz saclarim var. Ama yumusacikdir saclarim. En sert yapan sabunlara rağmen her dokunan sasirir. Banyodan cikinca, havlumu sacima sariyor ve bir süre bekliyorum. Sonra elime bi iki damla yağdan alip sacima yediriyorum. Azicik fazla kacirsam, 2 değil ama 3 damla kullansam hemen saclarim sanki hiç yikanmamis gibi oluyor ve herkes saclarini yikamadin mi diye soruyor. Şişeden ürünü almak zor. Tipasini biraz daha delmek gerekli. Ürün sanirim lavanta içerdiği için sacimi kurutuyor ve sert yapiyor. O nedenle pek sevemedim. Yumusacik saclarim sanki joleli gibi. Spreyli gibi.. Evet saçlarima bakim yapiyor ama sanirim saclarim için yağ bakimi hoşuma gitmiyor. Azicik olam saclarimi azicik dan bile daha azicik ürün yağlı mi yağlı gösteriyor. Büyük ihtimal bitince yine almam. Diğer ürünleri de kullanirsam size yazacağım kizlar. Bu arada saç uclari için agirlastirmayan ama iyi bakim yapan ürün öneriniz var mi ?

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe