MOSHOS GARDEN EL VE VUCUT KREMİ

Merhabalar kızlar,
Ne zamandır moshosgardenin ürünlerini kullanıyorum. Hatta blogda çekilişle hediye bile verdim bir kişiye. Ürünleri iyice kullanmadan yorum yazma adetim yoktur :-D. Kil maskesini ççookkktttaaannn bitirdim bile mesela. Yazmaya bu krem ile başlamak istedim. Bu kremleri ilk siparişimde mi 2. Siparişim de mi aldım hatırlamıyorum. 3. De değil onu biliyorum :-D. Ürüne bir göz atalım mı?

MOSHOS GARDEN EL VE VUCUT KREMI


Bu yukardan görünüşü oluyor. Tabii yandan alttan görünüşleri de görmek lazım ki teknik resmi tam olsun :-D.

MOSHOS GARDEN EL VE VUCUT KREMI
Markayı tanıtmaya gerek bile duymuyorum. Bilmeyen utansın. Şaka güzellerimmmm şaka. Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp… Gece gece yine vurdu klavyeme gevezelik.
Burdan bilgi alabilirsiniz ki :-D. Tertemiz içerikli, doğal mis gibi ürünler var moshosda. Gidin bakın kızlar.
Bu krem bayağı kıvamlı. Hani bi marketteki yoğurt kıvamlı ürünler gibi değil. Hatta içini görebilmek adına hemen kesit alıyorum.

MOSHOS GARDEN EL VE VUCUT KREMI
Bende ki çeşidi kakaomtırak kokuyor. (üretmeye açığım). İlk kullanmaya başladığımda elim saatler sonra emmiş oluyordu ürünü :-D. Biraz abarttım sanırım. Şimdi alıştım. Ne olduğu belirsiz şeyleri yedirmek istemiyorum tenime. Az bir ürün bile gayet yeterli. Egzemalı ellerimi azdırmadı. Gayet iyi geldi. Bence nemlendirme de gayet iyi. Yaz için ağır geleceğini düşünmüyorum. Ten sıcaklığı ile eriyip mis gibi yapıyor elleri. Bence denemelisiniz. Hatta ben çok almışım. Daha ilk kutu bile bu kadar kullanıldı. Yine ufak bir çekilişle size hediye edebilirim. Vucutda kullanmadım. Yani sanki uğraştırıcı olur kıvamı nedeniyle. Saygılarımla

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe