MISSHA VITA BB KREM

Merhaba arkadaşlar, ten ürünü yazılarımız devam ediyor. Belki kendine uygun ürün arayanlar var ise kısa ve öz bir yazı olur diye ümit ediyorum.

Hepimiz Missha nın kırmızı ambalajlı, o meşhur bb kremini gördük, okuduk, belki de kullandık. Diğer versiyonu kapatıcılık olarak beni memnun etse de sivilceye sebep oldu ve bıraktım. Bb kremler de en merak edilen konu kapatıcılık oluyor. O nedenle iki öncesi sonrası fotoğrafı ile yorumu size bırakıyorum.

Olabildiği kadar ürünleri uygulayarak göstermek istiyorum. Tabi her zaman mümkün olmuyor. Umarım bu paylaşımlarla ne derece kapatıcı olduğunu anlamak mümkündür. Hiç fena değil. Az kapatıcı desem eksik olur. Ama çok da değil.  Orta ayar ürün arayanlar için oldukça iyi bence. Ürün tek renk. Yağlı ciltler için daha uygun bence. Diğer ürün gibi bende sivilce, yağ bezesi yapmadı. Bu ayarda bir ürün arayan varsa 60 liralık fiyatı ve 50 ml lik boyu ile cazip gelebilir. Yine de ben olsam loreal, flormar  CC kremleri tercih ederim buna para vermek yerine.

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe