Missha Kaş Maskarası

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere yaklaşık bir senedir kullandığım Missha Kaş Maskarasından bahsetmek istiyorum. Neden nu kadar tembellik ettim ve size anlatmadım bilmiyorum. Büyük ihtimalle sebebi tembellik. Tembellik nedeniyle hala paylaşmadığım hatta satın alıp hala ambalajını bile açmadığım öyle çok ürün var ki aslında iyi bir azarı hakettim 🙂

guzellik blogu

Kaşlarım düşük aslında. Ve düşük kaşlar daha yorgun, yaşlı, özgüvensiz gösteriyor beni 🙁 Kaş tellerim uzuyor ve uzadıkça aşağı aşağı düşüyor. O nedenle sabitleyici bir ürün kullanmak istiyorum. Kaşlarımın arasında bol miktarda boşluk var. Ve o nedenle o boşlukları doldurmak istiyorum. O zaman ortaya çıkan manzara şu oluyor. Farklı farklı birden çok ürüne ihtiyacım var ve bu hiç pratik değil. Pek çok kaş maskarasında rengimi bulmak bile imkansız. İşte Missha markasında 2. denememde rengimi buldum… Yaşasın. En azından bu zamana kadar ki yakın renk bulduğum.
                     
guzellik blogu

Pek çok kaş maskarası fırçası nedense kocaman ve bu en kalın kaşlar için bile çok kullanışsız. Kimilerinin kıl yapıları nedeniyle pek iyi boyamıyor, kimisi ise boyuyor ama tarama olarak zayıf. Renkli  kaş maskarası tercih eden biriyim. Maskaranın taşmaması, düzenli boyamak için fırça büyüklüğü ve kıl yapısı da önemli. Benefit bu konuda oldukça iyi. Bu zamana dek 2 şişe kullandım ama hem pahalı hem hemen bitiyor hemde maalesef kaşlarımı döküyor. Missha ise yeni zammı ile beraber 40 lira civarında. Bu linkten Missha’nın tüm kaş ürünlerine bakmanız mümkün. Bu ürünün eskiden 2 rengi vardı. Şimdi ise 4 rengi var. Bende koyu olan ve şu anda kullandığım 01 rengi, açık olan renk ise 02 rengi. Açık rengini de kullandığım zamanlar kimse sana açık oluyor demedi. Oldukça doğal durdu hatta kaş boyarken yaptığım hatalar belli olmadı. Ama ben yine de koyu kaş aşkımdan dolayı 01 rengini tercih ettim. Ürünün kılları çok güzel dizayn edilmiş. Fotoğrafta görülen kısa kıllarla kaşı rahatça boyamak mümkün. Uzun uzun olan kıllarla da rahatça taramak mümkün.

guzellik blogu

Öncellikle kaşlarım için özür dilerim. Bu fotoğraf uzatmak zorunda olduğum bir zamanda çekildi. Ürünün boyaması, taraması güzel. Fırçası  az daha küçük olsa hoşuma daha çok giderdi. Çünkü aşırı ötesi beceriksizim ve hep kaş çevreme bulaştırıyorum. Bu ürün ile kaş maskarası arama maceramı kapattım diyebilirim. 1 yıl oldu başka heyecanlar aramadım desem yeridir. Beraber çok mutluyuz 🙂 Siz kaşlarınızı nasıl boyuyorsunuz? Yoksa dolu dolu kaşları olan şanslılardan mısınız?

guzellik blogu

4 Yorum yapılmış
  1. Ben de bu urunu merak ediyordum . Renkli kas maskaralari benim favorilerimden . En iyi performansi ise Mac'in brow setlerinden aldim . Yeni cikan waterproof serinin fircalari minik olsa da ben eski serideki beguile rengi saclarima tam uydugu icin ondan vazgecemiyorum. Sephora'ya Anastasia gelecek diyorlar ,bir de ona meraktan bakabilirim:)

    1. @Balbocegi İle Kozmetik waterproof seriyi çok sevdim fırçası küçük olması iyi ama renkleri bana uymuyor. satın almadım sadece denedim. ne zaman denesem herkes yapay durdugunu söyledi.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe