Güzel ve şık aksesuarlarla kıyafetleri birleştirerek çok daha şık ve havalı bir görünüm yaratılabiliyor. Kıyafete uyum sağlayacak takılara yönelmek, vücut tipini tanıyarak modeller tercih etmek kendine yakışacak en doğru takıyı bulmak için izlenebilecek yollar. Bir kadının vücut tipini tanıması, yüz ve saç şekline yakışacak kıyafetler ve takılar seçmesi taktığı takıların bir kadına daha çok yakışmasını sağlar.

Gümüş takı sevenlerin en uğrak adreslerinden biri olan Miss Ageless takı seçimi, doğru takı kullanımı gibi konularda kadınlara ışık tutacak bilgiler paylaşmaya devam ediyor. Satışa sunulacak ürünlerin, kaliteli üretim yapan takı üreticilerinden günün trendleri takip edilerek özenle seçildiği Missageless.com’da gümüş küpe, gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş bileklik, gümüş halhal, gümüş şahmeran, çanta aksesuarları gibi yüzlerce ürün bulunuyor.

Miss Ageless’a göre saç şekline göre küpe ve kolye seçimi nasıl yapılmalı?

Kendine yakışacak takı modellerini bulabilmenin ilk şartı bir kadının kendisini iyi tanımasından geçiyor. Her kadının vücut yapısı, yüz ifadesi, yüz şekli, tercih ettiği saç rengi ve modeli değişkenlik gösterir. Özellikle saç konu olduğunda, saç rengi ve saç kesimi de her kadının zevkine göre değişebilir.

Kadınların en çok tercih ettiği takı çeşitleri arasında yer alan küpe ve kolyeler birçok kıyafetle ve her ortamda rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem ofis şıklığı için kıyafeti tamamlamak, hem gündelik hayattaki giyimle bütünleştirmek hem de gece davetlerinde küpe ve kolye kullanımına sıklıkla rastlanmakta. Hal böyle olunca küpe ve kolye seçerken istenilen sonuçları alabilmek ve şıklığı yansıtabilmek için biraz titiz davranmak gerekiyor. Ofis şıklığı için sade ve zarif takılar, gümüş küpe ve gümüş kolye modelleri daha çok tercih edilirken, gece şıklığı içi taşlı ve gösterişli takılar kullanılabiliyor.

Saç kesim şekli, toplama modeli küpe ve kolye seçiminde önemli bir yere sahip. Kısa saçı tercih eden kadınlar iddialı ve gösterişli kolyeleri, iri küpeleri rahatlıkla kullanabilir. Hem kısa saç kullanan hem de biraz toplu olan bir kadının hele ki boynu uzun ve ince değilse çok gösterişli ve büyük kolyelerden kaçınmasında fayda var.

Uzun saçlı kadınlar ise vücut yapılarını ve ölçülerini de dikkate alarak takı seçimlerini yapmalı. Uzun ve gösterişli küpeler, özel tasarım kolyeler uzun saçlı kadınların gözdesi olabilir. Gidilecek yere göre topuz tarzda saç modeli tercih edilecekse bu durumda eğer uzun bir boyna sahipse, kadınlar olabildiğince uzun küpeler tercih edebilirler. Ortalama ebatta bir boyna sahip kadınların orta uzunlukta küpelere yönelmeleri çok daha uygun. Hem topuz saç tercih edilecek hem de kıyafette göğüs dekoltesi olacaksa iddialı ve dekolteye doğru uzanan bir kolye ile hoş bir hava yaratılabilir.
 Miss Ageless ürün çeşitlerini artırmaya devam ediyor. Miss Ageless’ın yeni ürün modellerinden olan bayan çanta modellerine göz atmayı unutmayın.

Yazar

1 Yorum Var

Yorum Yaz