Miss W Organik Göz Farı

Merhaba arkadaşlar,
Bugün yasamdukkani tarafından hediye edilen Miss W göz farının 007 inci açık kahve isimli farını anlatacağım. Organik ve temiz içerikli kozmetik ürünlere yönelmek isteyenlere iyi bir alternatif olacağını ümit ediyorum.

kozmetik blogu
Miss W Organik Göz Farı


Far bana bu şekilde bir ambalaj ve minik bir aplikatörle geldi. Farı çıkarıp paletime koyabilirim. Fotoğraf çekimini tamamladıktan sonra paletimde yerini alacak zaten 🙂 Farın rengini görelim mi?

kozmetik blogu
Miss W Organik Göz Farı
İki farklı ışık altında göstermek istedim. Bir de şöyle bakalım. İçinde ki ışıltılar belki daha iyi belli olur.

kozmetik blogu

Miss W Organik Göz Farı
İçinde ki altın renkli ışıltılara sim mi desem bilemedim. Sıradan bir kahve ve içinde altın rengi ışıltılar var. Işıltılar swatchlarda oldukça belirgin. Uygulama yapınca gözde pek de belli olmuyor sanki. Açıkcası onlarca farımız varken aa ne değişik renk deyip satın alacağım bir renk değil. Bu tarz bir far istiyorsanız ve içerik sizin için önemliyse ECOCERT sahibi, güvenilir bu markayı tercih edebilirsiniz. 
kozmetik blogu
Miss W Organik Göz Farı

 Farın bende duruşu bu şekilde. Açıkçası çook doğal duruyor ve ne zaman sürsem iltifatlar alıyorum .Göz altıma bakarsanız sürerken tozutma ve dökülme yaptığını anlarsınız. Işıltılar uzaktan bakınca çok da belli olmuyor. Ama hoş bir görüntü sağlıyor. Harika bir far diyemem ama tek başına sür çık farlarım arasına girdi ve onlar arasında en yakışanlardan birisi. Dilerseniz ürüne burdan bakabilirsiniz.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe