MİNİK DARPHIN DENEYİMİM

Merhaba arkadaşlar, uzun süre önce ELCA dan alışveriş yaparken güzel ve minik bir cüzdan dikkatimi çekmişti. İçinde darphin ürünleri vardı.  Hepsi tester ebatlarında olan 4 farklı ürün vardı. 53 tl karşılığında bu 4 ürünü deneme şansım olacaktı. Bana kalırsa bedava verilmesi gerekir. Ancak ülkemizde o lüksü hala yakalamak mümkün değil 🙁 Darphin ürünlerini merak ettiğim için satın aldım bu minikleri. Cüzdan yanımda değil. Daha sonra eklerim inşallah.

Sırası ile bu dört minikten bahsedeyim.

Darphin Azahar Cleansing Micellar Water, normalde 200 ml ve 78 tl civarında bir fiyatı var.Bende ki 50 ml. Aslında amacı makyajı nazikçe temizlemek. Bir nevi Bioderma H2O benzeri ama çok daha pahalı ve kokulu bir ürün. Kokusu rahatsız edici değil. Ama cildimi sanki pis birşeylerle siliyorum hissi oluyor bende. Göz, dudak, Yüz temizliği için hassas ciltler için de uygun alkolsüz bir ürün. Temizleme işlemini bence iyi yapmıyor. Sevmedim ve kesinlikle tam boyunu almayı düşünmüyorum. Bir kaç siteye baktım ya yok satıyor ya da artık üretimi yok. Genelde stok dışı idi.

Darphin Anti-Fatigue Smoothing Eye Gel ise normalde 15 ml ve bende ki boyu 5 ml. Ürünün amacı, belirginleşen çizgiler ile mücadele etmek, enerji vermek, daha genç görünüm sağlamak. Bir nevi göz çevresini toparlamak. Bana göre ürün vaadini bende yerine getirdi. Verdiği nem kesinlikle benim için yeterli değil. Kuruluk sorunu çekmeyenler için yeterli olabilir. Göz altlarım sanki daha toparlanmış gibi geliyor bana. Büyük boyunu yaz aylarında almayı düşünüyorum. Son kararım demiyorum ama içime bayağı sindi bu ürün. Kaş altlarına da uygulama yapmak mümkün bu ürün ile. Klasik beyaz rengi var. Cildim hemen emdi ve yapış yapış bir his olmadı. Ürünün tam boyu 120 tl civarında.

Darphin Vitalskin Replumping Energic Emulsion ise normalde 50 ml. Bende bulunan boy ise 15 ml. Normal boyu 190 tl civarında. En erken biten ürün bu oldu. Pembe- yavruağzı arasında bir rengi olan bu ürünün amacı cilde enerji vermek, yorgunluğun sebep olduğu izlerle mücadele etmek, ışıltı kazandırmak. Ürün nem konusunda bende çok yetersiz kaldı. Kısa süre de en ufak bir değişime sebep olmadı. Gereksiz bir ürün gibi geldi bana. Aynı vaatleri sunan çok daha iyilerini gördüm. O nedenle büyük boyunu almayı düşünmüyorum.

Darphin Vitalskin Anti-Fatigue Dynamizing Serum ise normalde 30 ml ve bende ki boy 5 ml. Tam boyu 235 lira. Bereketli bir ürün. Jel yapıda, şeffaf turuncu bir rengi var. Vaatleri yine aynı, cilde enerji ve aydınlık vermek. Öyle bir etkisi olmadı bende. Elimde ısıtıp öyle kullanıyorum. İlk uygulama yapınca ciltte yapış yapış duruyor. O hissin geçmesi için bir kaç dakika bekliyorum. Nuxe brightening Program serisinin serumu çok daha etkili olduğu için  alacaksam o ürünü alırım. Kısa sürede bile etkisi bariz belli idi. Bu serum benim için gereksiz. Büyük boyunu almam. Cildimi kıpkırmızı yapıyor ayrıca.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe