Merhaba arkadaşlar, Minevital Kapalı Saçlar İçin Kepeğe Karşı Şampuan yorumlarımı yapmak için şampuanın tamamen bitmesini bekledim. Gün içinde genelde saçlarım kapalı kalıyor. O nedenle kapalı saçlar içib olan şampuanlardan daha evvel denemiştim. Bu markanın kapalı saçlar için şampuanları da dikkatimi çekti. Şu an fiyatı 25 lira ve farklı sorunlara hitap eden ürünleri de var. Ben de kepek sorunu yaşadığım için kepeğe karşı olan çeşidini satın almak istedim.

Minevital Kapalı Saçlar İçin Kepeğe Karşı Şampuan
Minevital Kapalı Saçlar İçin Kepeğe Karşı Şampuan

Minevital Kapalı Saçlar İçin Kepeğe Karşı Şampuan 300 ml ve üstelik Türk malı imiş. Hoş bir kokusu var. Bolca köpürüyor. Oldukça bereketli. İçinde çeşitli vitaminlet olduğunu da üzerinde belirtmiş ama alırken hiç dikkat etmemiştim.

Minevital Kapalı Saçlar İçin Kepeğe Karşı Şampuan
Minevital Kapalı Saçlar İçin Kepeğe Karşı Şampuan

Yine sizi sıkmadan Minevital Kapalı Saçlar İçin Kepeğe Karşı Şampuan hakkında yorumlarımı dile getireyim. Hemen her kapalı saçlar için olan şampuandan olduğu gibi bundan da memnun kaldım. Saç derim yağlı, saçlarım ince telli ve birbirine çok dolanıyor. Saçlarımı kurutmadı, söndürmedi. Temizlediğini hissettim. Saçlarım normalde az ve sönük. Bunu kullanırken gayet dolgun oldu. En önemlisi kepek için kullandığı ilaçları kullanmak zorunda kalmadım. Bazı şampuanlar ben de kepeği daha arttıyor. Özel şampuan ve losyon kullanmak zorunda kalıyorum. Bunu kullanırken hiç kepek olmadı saçımda. İlaçları da kullanmak zorunda kalmadım. Ben gayet sevdim. Yeniden satın almayı düşünüyorum. Fiyatı da oldukça uygun. Saçlarımda dökülme de olmadı. Gün içinde uzun süre saçlarınız kapalı kalıyorsa tavsiye edebilirim size de.

Yazar

Yorum Yaz