Herkese merhaba, yıllar evvel, üniversite okurken yurtta kalıyordum. Oda arkadaşım sayesinde Milkshake Chantilly Durulanmayan Saç Köpüğü ile tanıştım. Buram buram vanilyalı milkshake kokan bu köpükten eline alıyor, saçlarına da uyguluyordu. Bize de arada ısrarla denettiriyordu. Asıl amacı saç şekillendirmek değil. Saça bakım yapmak. Ben o zamanlar saç bakım ürünlerinde köpük kullanmayı tercih etmiyordum. Sonradan ara ara almaya başladım.

Milkshake Chantilly Durulanmayan Saç Köpüğü
Milkshake Chantilly Durulanmayan Saç Köpüğü

Milkshake marka saç boyalarının içinden de çıkıyor bu köpük. Bir de indirimde alırsanız köpük bedavaya gelecek. Üzerinde hair cream yazsa da sıktığınız zaman köpük formunda geliyor ürün. Milkshake Chantilly Durulanmayan Saç Köpüğü her yerde farklı fiyata satılıyor. 150 ml kimi yerde 50 Liraya, kimi yerde 35 Liraya satılıyor.

Milkshake Chantilly Durulanmayan Saç Köpüğü
Milkshake Chantilly Durulanmayan Saç Köpüğü

Milkshake Chantilly Durulanmayan Saç Köpüğü sadece saç değil vücut için de kullanılıyormuş. Ben, saçıma çok iyi geldiği için sadece saçımda kullandım. Buram buram vanilya kokusunu alınca saçımı yapış yapış yapar sandım. Ama yanılmışım. İyi ki de yanılmışım. 😂 Saçımı ağırlaştırmıyor. Elektriklenmesini azaltıyor. Sanki biraz parlaklık da veriyor. Saçımı kolayca tarıyorum. Ve saçım mis gibi kokuyor. Elbette kokusunu sevmeyen olabilir. Ama vanilya kokusundan nefret eden biri olarak ben bile sevdim ya hu. 😂

Özetle;

İndirimlerde yeniden almayı düşündüğüm, severek kullandığım, kaçıncı şişem olduğunu bilmediğim bir ürün. Hoş kokulu, saçı ağırlaştırmayan bir ürün isterseniz şans verebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz