Mesoestetic Stem Cell NanoFiller Lip Contour

Mesoestetic Stem Cell NanoFiller Lip Contour

Dudaklarım incedir ama beni dudaklarımın inceliği değil dudak çevremin kırışıklığı rahatsız ediyor. Hal böyle olunca olaya el atmam gerekti. İlk müdahaleyi Siberian Wellness Bionetica serisi ile başlattım aslında. Daha evvel o kısma iyi gelen ürünler kullandım ama Bionetica’yı kullanırken o bölgeye uygun masajlar da ekledim. Bence masajla Bionetica etkisi birleşince çok güzel sonuç aldım. Yanlış anlaşılmasın, tamamen yok olmadı. Ahh nerde. Ama bayağı yumuşadı. Artık aynada kendimi sigara içtiğim için tokatlayasım gelmiyordu.

Ben durmam tabi, araştırmalara devam. Gel zaman git zaman Bioneticadan da memnun kalınca Bionetaca bitkisel kök hücre var diyerekten ben kök hücreli ürünlere yöneldim. Mesaestetic de peptit, hyaluronic asit, bitkisel kök hücre ön planda lanse ediliyor. Bionetica’da öyle. Ulan dedim Meso bu işin piri. 15 ml ürün Bionetica’nın 4 katı fiyat ama gramajı üçte biri kadar. Yani düşününce 12 kat daha pahalı bir ürün. Düşündüm, taşındım, para biriktirdim😂😂😂 Şaka bi yana bi şekilde aldım ve nasıl azimle kullanıyorum anlatamam size. Bir kere ambalajı falan süper. Çok kaliteli. Ya da çok para verince gözüme öyle geldi😂😂😂

Ürünün vaatleri pürüzsüz, yumuşak dudak kontürü. Acil dolgu etkisi vererek çalışır yazıyordu. Yaaa işte orda bittim. Zaten o cümle aklımdan çıkmıyordu.

Kısaca yedim başımı, aldım, hiç aksatmadan düzenli kullandım. Masajlarla destekledim. En ufak fark göremedim. Kendimi tokatladım, gözlerimi ovaladım, aynaya sabah akşam iyice baktım. Ama yok yani. Bu paraya, bu emeğe bu olmamalıydı. Yaptığım masajların etkisini gördü isem az biraz gördüm işte. Foreo Bear, Ufo falan bunları saymıyorum bile. Kısaca benim için parasını hakeden bir ürün olmadı. Elimde bir kaç Meso daha var. Bekleyin anacığım onları da anlatıcam inşallah.

Yazar

Yorum Yaz