Seranem El Kremi

Merhaba arkadaşlar,

Kış aylarında el kremleri ile aram bir başka oluyor. Seranem el kremi bize #guzelligimizannemizden etkinliğinde hediye edildi. Bu markayi nemlendirici konusunda başarılı bulduğum için büyük bir umutla kullanmaya başladım.

Bakim blogu
Seranem El Kremi

Öncelikle söylemem gerekir ki 75 ml bir ürün ve fiyati 40 Lira. Bir el kremi için fiyatının çok abartılı olduğunu düşünüyorum. Yorumlarımı buna göre yapacağım.
Benim bir el kreminden beklentim azdir. Yapísı incecik olsun. Sürdükten hemen sonra günlük işime dönebileyim. Bir saat ellerim emsin diye beklemeyeyim. Gerçekten ellerim gerginlikten kurtulsun ve yumuşasın. Ürün aradığım tüm ozellikleri karşıladı. O konuda çok tatmin edici ve tam istedigim gibi bir ürün.

Bakim blogu
Seranem El Kremi

Klasik tüp ambalaj, son kullanma tarihi uzerinde yaziyor. İcerigini de paylastim yukarida. Kullanim omru acildiktan sonra 12 ay. Urunu satin alir miyim? Sanirim bu fiyata satin almam. 20 Lira olsa satin alirim ama 40 Lira bana fazla geldi.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe