MAYBELLINE SUPERSTAY RUJ 030

Merhaba arkadaşlar, pek çoğumuzun bir rujdan en çok istediği özellik belki de kalıcı olmasıdır. Benim ruj kullanmama sebebim, ruja verilen paraya acıma sebebim de budur. Nasılsa beş dakika sonra yok. Pek çok high end ve drugstore ruj kullandım ve şu kanıya vardım. Kalıcılık konusunda drugstorelar,high end den çok daha iyi iş çıkarıyor. Aklına gelen kalıcı rujları söyle deseler, hemen maybelline in bu serisini, flormar Deluxe cashmire serisini ve rimmel london rujları söylerim. Maybelline in bu serisi cidden kalıcı. Daha önce mat ve bordo bir rujunu anlattım. Kuru olanlar daha da kurutuyor ancak bugun anlattığım parlak olmasına rağmen ondan aşağı kalır yanı yok.
MAYBELLINE SUPERSTAY RUJ 030
Maybelline superstay ruj 30

Ürünün içinde ki ışıltılar maşallah sim kadar nerdeyse. Bu hiç hoşuma gitmiyor. Nefis bir renk, hatta simler olmasa benim jokerim olabilir. Gayet kalıcı. Ama neden kocaman simler. Ne zaman sürsem övgüler alıyorum. Ancak ben kendimi rahat hissetmeyince ne anlamı var.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe