Maybelline Master Precise Likit Eyeliner

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda makyaj yapmaya üşensem de arada sırada esiyor ve eyeliner bile sürmek istiyorum. Kullandığım ve memnun kaldığım kahverengi jel eyelinerlar vardı. Makyaj blogumda pek çoğunun yazısı zaten var. Ancak ben keçeli kalem formunda  bir kahverengi eyeliner istiyordum. Benefit push up liner gibi bir ürün istemiyordum. Daha evvel Maybelline Master Precise Likit Eyeliner siyah rengini kullanmıştım. Mükemmel değildi ama fena da değildi. O nedenle kahverengi seçeneğini de denemek istedim.

Maybelline Master Precise Likit Eyeliner
Maybelline Master Precise Likit Eyeliner

Klasik bir ambalaja sahip. Pratik, hafif, çantada taşımak için de ideal. Siyah renkli versiyonunun kahverenkli olanı. Renk olarak ‘Forest Brown’ yazıyor üzerinde. 

Maybelline Master Precise Likit Eyeliner
Maybelline Master Precise Likit Eyeliner

Ucunu göstermesek olur mu? Olmaz tabii. Maybelline Master Precise Likit Eyeliner incecik eyeliner çekmeyi sevenler için de uygun bir uca sahip aslında. Tabii renk verirse. 😂 

Tamam Maybelline Master Precise Likit Eyeliner belki uygun fiyatlı bir ürün ama inanın verdiğim paraya hala acıyorum. Eziyet bu ürünü uygulamak. Bitmiş ürünü mü verdiler bana bilmem ki. Cosmetica.com sitesinden sipariş vermiştim ki alışveriş yapmayı en sevdiğim sitelerden biridir. Renk verme yok, belki 50 kere üzerinden geçtim şu görüntüyü elde edebilmek için ve dışarı çıkabileceğiniz bir duruşu asla vermedi. Gerçekte çok daha kötü. Renk alıcam diye gözüm kıpkırmızı oldu. Aman uzak durun. Paranıza yazık bence. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe