MAYBELLINE MASTER DUO EYELINER

Merhaba kızlar,  hayatının eyelinerini bulan var mı aranızda? Varsa lütfen benimle de paylaşır mı? Konuyu uzatmak yok. Balıklama atlıyorum. Bu eyelinerda uygun fiyatı nedeni ile denenmek amaçlı tarafımdan satın alındı. Ürün tek bir fırça ile hem ince hem kalın eyeliner sürebilmeyi vaadediyor. (bu kelime böyle mi yazılıyor?)
MAYBELLINE MASTER DUO EYELINER
Maybelline master duo eyeliner

Yassı uçlu bu fırçanın kalın tarafı ile kalın, ince tarafı ile ince eyeliner çekebilirsin demiş Maybelline.  Ancak daha sert, daha dayanıklı, daha az oynak fırça yapsa imiş iyiymiş sanki. Ben bu Eyelinerı denemek amaçlı almış bi köşeye atmıştım.  İki ay sonra açınca bir de ne göreyim içinde lacivert bir sıvı. Yoksa lacivert eyeliner mı aldım dedim. Ürünü çalkalayınca renk olması gereken hale geldi. Ürün için neler söyleyeyim.  Bir kere çok sıvı. Kirpiklere uygulama yaparken kirpiklere akıyor ancak sıvı hafif yapısı ile maskara uygulamasına engel oluşturmuyor. Kalıcılık olarak da iyi aslında.
MAYBELLINE MASTER DUO EYELINER
Maybelline master duo
Ürünle tek sürüşte içi dolu dolu, koyu siyah eyeliner çekmek pek mümkün değil.  Ayrıca kuruyunca çok parlak duruyor. Işık vurdukça göz makyajını adi gösteriyor. Eyeliner kusursuz çekilmedi ise eyeliner da hoş görünmüyor. 
MAYBELLINE MASTER DUO EYELINER
Maybelline master duo eyeliner
Eyelinerin gözümde duruşu da bu şekilde. Gece gece sizin içim eyeliner çektim hanımlar.  Bence çok ucuz bir eyeliner ama yine de daha iyileri bulunabilir. Benim için sınıfta kaldı.
Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe