Merhaba sevgili takipçilerim! Bugün sizlerle Maybelline Lifter Gloss‘un Amber rengi deneyimimi paylaşmak istedim. Bu ürünün etkisi ve kullanım deneyimim hakkında tüm düşüncelerimi sizinle paylaşacağım.

Maybelline Lifter Gloss serisi son dönemde çokça övgü almıştı. Dolgun görünümü ve parlaklığı ile dudakları tam anlamıyla öne çıkarıyor deniliyordu. Ben de merakla denemek istedim ve Amber rengini aldım. Ambalajı ve renk seçenekleri oldukça cazip görünüyordu.

Maybelline Lifter Gloss

Amber rengi gerçekten doğal ve parlak bir duruş sunuyor. Dudakları daha dolgun göstermekte başarılı olduğunu söyleyebilirim. Ancak, ne yazık ki kalıcılık konusunda pek tatmin edici değil. Ürünü sürdükten kısa bir süre sonra dudaklarımda hissedilir bir yapışkanlık oluştuğunu ve hatta saça bile yapışabildiğini fark ettim.

Maybelline Lifter Gloss

Övgülerin ardından aldığım bu ürünü kullanırken beklentilerimi karşılamadığını fark ettim. İyi bir dudak parlaticısı arayanlar için muhtemelen ideal bir seçenek olabilir, ancak benim için yapışkan yapısı ve düşük kalıcılığı nedeniyle bu övgüleri hak ettiğini düşünmüyorum.

Maybelline Lifter Gloss

Amber rengini beğenmiş olsam da, yapısı nedeniyle pek kullanmadım. Diğer renklerini deneme gereği duymadım. Sonuç olarak, Maybelline Lifter Gloss‘un Amber rengi benim için beklentilerimi karşılayamadı. Dudaklarımı öne çıkaran ve aynı zamanda rahat bir his bırakan bir ürün arayışı içerisindeyken, maalesef bu ürünle istediğim sonucu elde edemedim. Umarım bu yazım, sizin için de faydalı bir rehber olmuştur. Sevgiler!

Maybelline Lifter Gloss
Yazar

Yorum Yaz