Maybelline Fit Me Kapatıcı

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zaman sizinle paylaşımda bulunamadım. Ah çalışma hayatı ahh. Mecbur çalışıyoruz hanımlar. İşten çok yorgun gelince de koltuğun üzerinde uykuya dalıyorum. Yazılar birikti de birikti ama yazmaya gücüm yok. Çok uzun süredir severek kullandığım bu kapatıcıyı artık yazmak istedim.  Maybelline Fit Me Kapatıcı ülkemizde satılmayan, içimizi burkan bir ürün.
bakim bloglari
Maybelline Fit Me Kapatıcı

Açıkçası yazmak için çok geç kaldım. Artık ürünü tanımayan kalmadı yani 🙂 Seveni de var sevmeyeni de elbette. Ben de kendi fikirlerimi anlatayım size. Güzelik blogumda Maybelline’in diğer meşhur kapatıcısı Maybelline Age Rewind kapatıcıdan da söz etmiştim.

guzellik bloglari
Maybelline Fit Me Kapatıcı
Ben kapatıcılarda bu şekilde fırçalı olanları çok seviyorum. Kullanım olarak çok pratik geliyor ama elbette çok da hijyenik sayılmaz. O nedenle sadece kendi tenimde kullanıyorum. Başkasına sürersem bir daha ben kullanamıyorum, tiksiniyorum. Ürünün bende 2 rengi var. 10 numara ve 15 numara. Sonu 5 ile bitenler pembe alt tonlu, 0 ile bitenler sarı alt tonlu.
kozmetik bloglari
Maybelline Fit Me Kapatıcı
Yukarıda 10 ve 15 numara arasındaki farkı göstermeye çalıştım. Fark çok bariz ortada. Şimdi gelelim ürünün yapısına ve kapatıcılığına.

makyaj bloglari
Maybelline Fit Me Kapatıcı
Maybelline Fit Me Kapatıcı, kapatıcılık olarak beni oldukça tatmin etti. Düşündüğümden çok daha iyi. Yapısı incecik değil. Bende oksitlenme olmadı. Yani koyulaşma olmadı. Ben high end de nerdeyse kapatıcı bırakmadım. Bunun yerine koysam koysam ancak Nars ı koyarım. Zaten kapatıcılarda drugstore markaları daha çok beğeniyorum. Ancak drugstore de Maybelline yerine koyacak ürün aklıma gelmedi. Bende pek çok kapatıcı göz altı çizgilerime doluyor ama bu dolmadı. Hem kapattı hem aydınlattı. Daha ne isterim diye düşündüm. Keşke ülkemizde de satılsa. Kurutan bir yapısı var. Göz çevresini iyi nemlendirmek şart. Maybelline fit me kapatıcıyı kalıcılık olarak çok da sevmedim. Kuru tenim, ten ürünlerini adeta emdiği için bu arkadalı da emiyor. Bu ürünü yüzüm için de kullandığım için tekrar seve seve alırım. Unutmadan çok kuru ciltliyim, sürdüğüm gibi cildimde kendi sabitleniyor. Göz altına Gosh baz ile beraber kullanıyorum.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe