Maybelline Color Tattoo Creme de Nude 93

Merhaba arkadaşlar, Maybelline Color Tattoo Creme de Nude uzun süre beklediğim bir üründü. Ülkemize geldiği gibi nasıl heyecanlandım anlatamam. Beğeneni kadar beğenmeyeni oldukça olan bir üründü. O nedenle merak ediyordum ben de. Mac paint potlardan painterly rengini 3. kez satın almış olmamdan da belli ki bu tarz ürünleri seviyorum.

makyaj blogu
Maybelline Color Tattoo Creme de Nude

Daha evvel  güzellik blogumda Color Tattoo serisinin başka renklerini de anlattım.  Color Tattoo kullanan  kişilerin her birinin yorumu oldukça farklı aslında. Ben yapı olarak seviyorum ve kalıcı buluyorum bu seriyi. Ama daha güzel renkler çıkarsalar daha da çok sevinirim.

en iyi kadin bloglari
Maybelline Color Tattoo Creme de Nude

Tüm Color Tattoolarda olduğu gibi Creme de Nude rengi de küçük şirin cam bir kavanozda. Parmağınız ile ya da fırça ile uygulama yapmak mümkün. Ancak bu renk için konuşursak ben hep parmağımla uygulama yapmayı tercih ettim ki tüm color tattoo ve paint potlarda da parmaklarımla uygularım.

en iyi kadin blog
Maybelline Color Tattoo Creme de Nude

Maybelline Color Tattoo Creme de Nude sari alt tonlu. Mac Soft Ochre’ te muadil gösteriliyor. Ben de soft ochre kadar sarı durmadı. Painterly kadar da pembe durmadı. Painterly severek kullandığım bir üründü. Göz kapağıma da rengi uyuyordu. Ama daha aydınlık görünüm isteyenler için fazla pembe sayılırdı. O nedenle  Maybelline Color Tattoo Creme de Nude  daha tercih edilmesi gelebilir size renk açısından.

kadin blogu
Maybelline Color Tattoo Creme de Nude

Peki kapatıcılık olarak nasıl diye sorduğunuzdan eminim. Önemli olan performans konuyu uzatma diyenlerdenseniz kızmayın, tamam mevzuya giriyorum. Kapatıcılık olarak yukarıda paylaştığım fotoğrafı referans alabilirsiniz. Sol tarafta herhangi bir ürün yok. Sağ tarafta ise ürünün parmaklarla uygulanmış hali var. Kapatıcılığı ayarlamak sizin de elinizde. Ben az bir ürün uygulamayı tercih ediyorum. Gün içerisinde zamanla bazen çizgilenme yapıyor. Çok sıcak havalarda paint potlar da ben de çizgilenme yapıyor. Maybelline bu konuda Mac’den bir tık daha düşük performansa sahip. Ancak arada bulunan fiyat farkını düşünürsek bu gözardı edilebilir diye düşünüyorum.
guzellik bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe